Chirurgická extrakce osmičky - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Chirurgická extrakce osmičky. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Chirurgická léčba benigní hyperplazie prostatyChirurgická léčba prostaty přichází v momentě, kdy všechny předešlé konzervativní postupy (úprava životního stylu, různé druhy...Více info |
Chirurgická léčba obezity: bariatrie, čili bandáž žaludkuBariatrie je vhodnou variantou pro ty, kteří mají velkou nadváhu, které se nemohou zbavit. Pro ty, kteří sice drží dietu, ale krátce po…Více info |
Chirurgická léčba obezity: operace je začátek boje s nadváhou„Operací nic nekončí, ale naopak začíná“, říká prof. MUDr. Martin Fried CSc., který se chirurgickou léčbou obezity se zabývá přes…Více info |
Chirurgická léčba obezity zlepšuje kvalitu životaPrevalence obezity stupně III tzv. "morbidní obezita", který WHO definuje jako BMI = 40 kg/m2 a vyšší, se v USA odhaduje na 0,4 procenta u…Více info |
Test z fyziologie #8211; metodologie, anestézie a chirurgická technikaK zápočtovému zkoušení z fyziologie na 3.lékařské fakultě UK je potřeba se naučit kolem 50 otázek ze tří oblastí - obecná metodologie (včetně anestézie,...Více info |
Chirurgická extrakce osmičkyDobrý večer, jsem objednaná na stomatochirurgii jedné nemocnice v Praze na xhirurgickou extrakci osmičky. Ve zprávě je OPG: 38 mesioinklinace, mírné perikoronární projasnění, diagnoza: dentitio difficilis chronica 38. V současné době beru antibiotika na zánět kolem zubu. Mám velké obavy, jak bude řezání,...Dobrý den, tento zub je skutečně komplikovaný. Je velmi blízko nervu dolní čelisti. Tady bych určitě... Více info |
Extrakce osmičky a necitlivost jazyka a krváceníDobrý den, Byl jsem ve čtvrtek na extrakci spodní osmičky. Byla mi odvrtana sklovina a postupně vy trhane koreny. Dostal jsem dvojitou dávku anestetik a mám tam nějaké stehy. Zákrok byl velice nepříjemný ale nebolel. Dnes je neděle a stále necítím půlku jazyka a otok a bolest moc neustupuje. Nemohu...Dobrý den, ztížené otvírání úst je skutečně způsobeno otokem v oblasti žvýkacích svalů. Necitlivost... Více info |
Prolaps mitrální chlopně, extrakce zubu a antibiotikaDobrý den, měla bych ještě jeden dotaz, který mě právě napadl. Dnes jsem byla u svého zubaře, který mi dal doporučení na vytržení dolní levé osmičky, která je vyrostlá pouze z části, nad zubem se tvoří kapsa, do které se mi zachytává jídlo a zub musím několikrát denně čistit. Na vytržení na stomatochirurgii...Dobrý den, myslím si, že ATB nejsou potřeba. Pokud bude chtít stomatolog antibiotika, může je předepsat.... Více info |
Extrakce osmičkyDobrý den, před měsícem mi lékařka provedla extrakci osmičky, která už dříve hnisala. Při prohlídce lékařka konstatovala, že se vše hojí dobře. Po zhruba měsíci se mi v místě trhání vytvořila bulka, která hnisá a krvácí, ale nebolí. Tekutina vytéká jakoby od kořenu sedmičky. Zajímá mě, jaká by mohla...Dobrý den. Pokud vým vytéká hnis od kořene sedmičky, tak s největší pravděpodobností bude vhodné zjistit,... Více info |
Extrakce osmičky, shlédnutí rtg snímkuDobrý den, včera jsem byla na extrakci levé dolní osmičky, která už bolela. Dnes druhý den po zákroku mám stále nateklou tvář a bolesti i přes ibalgin. Myslíte, že je to v pořádku? Chtěla bych si vyplachovat ústa, ale všude čtu, že by se to nemělo. Uvažuji o corsodylu je to možné. Také se chci zeptat...Odpovídal jsem již včera. Dr. Piskáček Více info |