• Chlorella a ječmen - poradna, diagnózy

  Zde je poradna o tématu: Chlorella a ječmen. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info

 • Články na téma Chlorella a ječmen

 • Chlorella snižuje symptomy ulcerózní kolitidy

  Vědci na lékařské fakultě Commonwealth University ve Virginii provedli menší výzkum, při němž zkoumali účinky Chlorelly na některé chronické choroby. Jednalo se o náhodné dvojí slepé klinické testy s kontrolou placebo efektu. Zúčastnilo se jich 55 osob s fibromyalgií, 33 s vysokým krevním tlakem a 9 s ulcerózní kolitidou. Tato zpráva pojednává o pacientech s ulcerózní kolitidou(UK).

  Více info


  Mladý ječmen potlačuje růst rakovinných buněk

  U skupiny myší s rakovinou užívajících extrakt z ječmene došlo k překvapivému pozitivnímu vývoji. Cílem úsilí bylo zjistit, která složka výtažku má protirakovinové účinky. Tak došlo k objevu, že rakovinné buňky účině potlačuje ve vodě rozpustná bílkovina obsahující enzym SOD (superoxiddysmutáza). Úžasné působení SOD bylo potvrzeno i v USA, kde byl enzym klinicky aplikován pacientům za účelem prevence vedlejších účinků radioterapie.

  Více info


  Chlorella Green Ways a její deodorační působení

  Deodorační působení řasy Chlorelly Green Ways je jedním z mnoha dalších pozitivních účinků tohoto produktu na náš organismus. K tomu, abychom pochopili, co deodorační působení vlastně je, bychom si měli osvojit několik pojmů. Každý ví, že deodoranty používáme proto, abychom potlačili nepříjemný zápach, který se objevuje velmi často v souvislosti s pocením. Pocení je aktivním projevem naší kůže.

  Více info


  Řasy chlorella - kompletní zdroj živin

  Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která obsahuje 60% bílkoviny (sojové boby mají pouze 30%), 20% sacharidů a 10% tuků. Rovněž obsahuje 20 různých vitamínů, minerálů a je nejlepším zdrojem chlorofylu. Chlorella je ceněna jako potravina i jako potravinový doplněk. Pročišťuje organismus, posiluje imunitní systém, odvádí těžké kovy z těla

  Více info


  Chlorella tabs

  Chlorella tabs - přírodní produkt, tablety ze zelené sladkovodní řasy rodu Chlorella pyrenoidosa. Složení: 65 % bílkoviny. 13 % cukry. 6% tuk, 1 % vláknina, popel. Vyznačuje se vysokým obsahem chlorofylu a betakarotenu, bílkovin, je cenným zdrojem železa, hořčíku, vitamínů skupiny B, nenasycených mastných kyselin. Specifickou složkou obsaženou v biomase Chlorelly je Chlorella růstový faktor (CGF), který podporuje regeneraci tělních buněk, pozitivně působí na organismus zasažený ionizujícím zářením při onkologické léčbě.

  Více info


  Chlorella

  Chlorella slouží jako zdroj všech základních živin, vlákniny, minerálů a vitamínů. Je bohatým zdrojem chlorofylu.

  Více info


  Spirulina nebo chlorella?

  Sladkovodní řasy chlorella a spirulina obsahují esenciální aminokyseliny, mastné kyseliny, vlákninu, vitamíny a minerály. Obě dvě vám mohou pomoci při zažívacích potížích, podpoře imunity, růstu vlasů a nehtů či při ochraně před radioaktivním zářením. V jakých případech je vhodné užívat spíš spirulinu a kdy chlorellu?

  Více info


 • Dotazy na téma Chlorella a ječmen

 • Chlorella, ječmen a warfarin

  Dobrý den, užívám dlouhodobě Warfarin Orion na trombozu žil a současně užívám Chlorellu pyrenoidosu a piju mladý zelený ječmen. Mohou mít tyto zelené potr. doplňky vliv na snížení účinku Warfarinu ? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, Warfarin funguje tak, že snižuje tvorbu vitamínu K, který je pro krevní srážlivost nezbytný....

  Více info


  Játra a zelený ječmen

  Dobrý den. Bylo mi doporučeno požívání vysokých dávek extraktu zeleného (mladého) ječmene s tím, že mi to může prospět při mém jaterním onemocnění. Podle vyšetření mám těžkou steato-fibrózu. Prosím, může mi to skutečně prospět nebo jde jen o komerční nesmysl? Předem děkuji.

  Dobrý den, Karle! Těžko říci, neznám studie, které by se efektu užívání mladého ječmene věnovaly a prokázaly...

  Více info


  Zeleny ječmen alergie?

  Dobrý den piju asi 3 týdny zel.ječmen dělá mě dobře ale ted asi3 dny ,po vypiti .ráno asi do 2-3 hod.zčervenám na celý den s ústupem v obličejia jak od slunka ale cítím se fit .Děkuji Ivona

  Dobrý den, Ivono! Zksute ječmen na pár dní vysadit. Pokud problém vymizí a vrátí se poté, co zase...

  Více info


  Mladý ječmen v těhotenství

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor, zda se může mladý ječmen pít v těhotenství. Začala jsem jej pít asi tak před rokem a nyní jsem ve 12tt, má na těhotenství nějaký vliv? Přemýšlím zda si objednat další balení. Předem děkuji

  Vážená paní Ivano, zelený ječmen nepatří mezi léčivé přípravky, a tudíž jeho výrobci a distributoři nejsou...

  Více info


  Chlorella a zelený ječmen

  Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jaký máte názor na chlorellu a zelený ječmen. Chtěla bych nějak očistit své tělo, jsem po 2 porodech, epidurálech, kojení, mám problémy s pokožkou, mám také problémy se zažíváním a jsem po operaci žlučníku. Chtěla bych se zeptat jaké výrobky vybrat. Nebo existují...

  dobrý den, pro celkovou očistu je velmi dobrá kopřivová kůra, pro zlepšení stavu pokožky+vlasů+nehtů...

  Více info


  Chlorella a ječmen

  Dobrý den, co si myslíte o chlorelle a ječmeni? Má chlorella vliv na trávení a ječmen neutralizacni účinky? Kamarádka začala pracovat v Green ways a nabízí kombinaci těchto dvou výrobků za cca 2000 Kč. Má to smysl?

  Chlorella vulgaris se užívá často jako doplněk stravy pro údajné léčivé účinky včetně prevence rakoviny....

  Více info


  Štítná žláza a chlorella

  Dobrý den, moje diagnoza je autoimunitní chronická thyreoiditida,lat. prim.hypothyreosa na subst. užívám euthyrox 50 každé ráno. Můžu souběžně užívat chlorellu pyrenoidosu? Děkuji za odpověď

  Pokud mate štítnu žlázu dobře dosubstitovanú, můžete chlorellu užívat. Zdravím.

  Více info


  Chlorella a Gynex

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné užívat zároveň doplněk Chlorella a Gynex? Dočetla jsem se, že by se neměl společně s Chlorellou brát vitamin C? je to pravda? přestože sama chlorella vitamin C obsahuje? Děkuji mnohokrát za odpověď.

  Dobrý den, jedná se o potravinové doplňky, kde obsah účinných látek není kontrolován, proto respektujte...

  Více info


  Rok po vysazení antikoncepce nemenstruuji, pomůže chlorella a ječměn?

  Chlorella a zelený ječmen na hormony. Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda chlorella a zelený ječmen prokazatelně pomáhají také na rozhozené hormony? Po vysazení HA už rok vůbec nemenstruuji a snažím se situaci řešit všemi možnými nehormonálními způsoby.

  Veroniko, už z faktu, že se jedná o potravinové dolňky, u kterých nebyly provedeny žádné kontrolované...

  Více info


  Chlorella

  Dobrý den, mám roztroušenou sklerozu - mohu užívat chlorellu?

  Dobrý den, paní Jitko, v užívání řasy chlorelly bych u Vás neviděla problém. Často má velmi dobrý efekt...

  Více info


 • Přehled Chlorella a ječmen

 • Mladý ječmen  Více info

  Chlorella japan  Více info

  Chlorella  Více info

 • Poradna na téma Chlorella a ječmen

 • Chlorella, ječmen a warfarin  Více info

  Játra a zelený ječmen  Více info

  Zeleny ječmen alergie?  Více info

  Mladý ječmen v těhotenství  Více info

  Chlorella a zelený ječmen  Více info

  Řasa chlorella  Více info

  Chlorella a ječmen  Více info

  Štítná žláza a chlorella  Více info

  Chlorella a Gynex  Více info

  Rok po vysazení antikoncepce nemenstruuji, pomůže chlorella a ječměn?  Více info

2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín