Citím se hrozne - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Citím se hrozne. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Tělo komplet osypane velkymi pupinky a hrozne to svedeloDobry den, trpim atopickym ekzemem jiz 20 let a jen se to zhorsuje nepomaha nic jen silne kortikoidy v podobe masti a pilulek. Ale dnes jsem byla v bazenu na lehatku a lezela jsem na brise a po vylezeni z vody jsem mela telo komplet osypane velkymi pupinky a hrozne to svedelo. Muzete mi prosim poradit...Dobrý den, kůže roky postižená atopickým ekzémem bude velice náchylná na zevní vlivy, myslím si, že v... Více info |
Asi před týdnem mě hrozně bolel nárt na levé noze.Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, asi před týdnem mě hrozně bolel nárt na levé noze, od palce. To odeznělo. Myslel jsem z pracovních bot. Teď se mi to ale stalo na druhé noze, úplně stejný problém, je jevto ještě více bolestivé a při pohybu i na dotek mi v něm jakoby skřípe. Cítím to normálně, i když...Kromě již popsaného je třeba pomýšlet n změny šlach nebo vazů v místě bolesti a existující entezopatii,... Více info |
Včera mě hrozne začalo bolet v krkuDobrý den, včera mě hrozne začalo bolet v krku, mela jsem teploty přes 39 a boli mě klouby. Dnes jsem zašla k doktorce, a ona mi řekla že je to jen viróza, že to není na antibiotika, neudělala mi CRP a nic.. přitom to v mem krku vypadá jak při výbuchu. Foto přikládám.Dobrý den, těžko posuzovat Váš stav bez možnosti Vás vyšetřit, přiloženou fotografii nevidím, nejspíše... Více info |
Do plic a krku to studí a hrozne štípe do plicDobry den prosim vas o radu,, ted jak jsou ty krute mrazy tak me se rano cestou do skoly hrozne spstne dycha , do plic a krku to studí a hrozne štípe do plic a neda se dychat a kdyz si dam salu tak tak zase nemohu dychat teply vzduch , jak to tedy mam delat vzdyt u nas byva -16 stupnuba ja fakt nemuzu...Dobrý den, bohužel není nic, co by Vám nějak zásadně ulevilo, nízké teploty za chvíli skončí a poté se... Více info |
Hrozně bolí zápěstíDobrý den, již třetí den mě hrozně bolí zápěstí. Bolest vystřeluje až k lokti. Nejhorší je to ve škole, při psaní zápisků na vysoké škole a potom u počítače. Nicméně bolest trvá celé dny i bez námahy... O co by se mohlo jednat? Předem děkuji za odpověďDobrý den, nejspíše se bude jednat o problém myoskeletální, zánět šlach, šlachových pochev či úponů svalů... Více info |
Manželovy se po nohách dělají hrozné modřiny fialové barvyDobrý den, chtěla bych se zeptat, manželovy se po nohách dělají hrozné modřiny fialové barvy. Převážně na stehnech a pod kolenem. Z čeho to může být.Dobrý den, pokud jsou tyto hematomy spontánně vzniklé, bez vnějšího inzultu, poranění, většího zatížení... Více info |
Asi před rokem se mi udělalo hrozně špatněDobrý den,je mi 48 let,asi před rokem se mi udělalo hrozně špatně,odvezla mě 155,dostala jsem kapačky a bylo to vyčerpaností,tlak i EKG v pořádku.Šla jsem i ke gynekologovi a ten mi sdělil,že jsem v přechodu.Rok byl celkem klid a teď zase se mi udělalo špatně,zase jsem skončila na kapačkách!Začala jsem...Dobrý den, těžko posoudit, zdali jsou Vaše potíže pouze psychického rázu, určitě se na tom podílí i vliv... Více info |
Citím se hroznedOobrý den nejradeji bych o tom to problemu nepsala ale posledni dobou uz to snazím tezko mam pritele 3 roky a posledni dobou nechci sním mít zadny sex . v dectví mám pocit ze jsem byla zneucita a vracení vzpominky nedalo se to vydrzet a rekla jsem to pritelovy od te doby ani na me nesahl. Mam rada...Dobrý den, s tímto problémem by vám nejlépe pomohl psycholog, zkuste tedy vyhledat nějakého ve svém okolí.... Více info |
Hrozně mi padají vlasyDobrý den,je mi 57 roků,před 2 roky jsem přestala brát antikoncepci a začala menopauza.Od té doby mi hrozně padají vlasy.Na temeni je to hodně vidět.Štítnou žlázu a minerály mám v pořádku,dělali mi krevní testy.Brala jsem různé vitamíny,používala Alpikort,chodila na sněžení a nic nepomáhá.Bylo by vhodné...Výpad vlasů je jednoznačně v souvislosti s poklesem hladiny estrogenů po vysazení HAK, resp. menopauze... Více info |
Přes půl roku mě píská v levém uchu a hrozně se mi motá hlavaDobrý den, měl bych dotaz, už přes půl roku mě píská v levém uchu a hrozně se mi motá hlava ( celý den ), a třeba po víkendový akci kdy vypiju víc alkoholu tak sem 3 dny jak na kolotoči, hodně spím ( víc než kdy předtím ) a hlavně jsem furt takovej nejistej, cejtim uvnitř sebe furt jakési napětí a neklid,...Dobrý den, vzhledem k popisovaným symptomům by jsem určitě jako další doporučila ORL vyšetření, tinnitus,... Více info |