Citlivý podbřišek - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Citlivý podbřišek. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Trápí vás citlivý chrup? Chraňte zubní krčkyPotýkáte se s ostrou bolestí při konzumaci horkých, studených, sladkých či kyselých potravin a nápojů? Pak je vaším problémem zvýšená citlivost zubů, za níž stojí odhalené zubní krčky. Čekat na odeznění bolesti se nevyplatí, zubní krčky je nutné chránit.Více info |
Nafouklý podbřišekDobrý den ,už asi dva týdny mám nafouklý podbřišek.Nejdříve jsem myslela ,že jsem těhotná ,ale po návštěvě gynekologa jsem tuto možnost vyloučila. Ráno neni většinou vůbec nebo jen málo nafouklý ,ale během dne se o hodně zvětší ,že vypadám jak těhotná. Břicho dokážu normálně zatáhnout ,tak abych byla...Dobrý den, slečno Klárko. Příčinou potíží může být leccos a adekvátně to zhodnotí jen lékař při vyšetření.... Více info |
Nafouklý podbřišek a bolestDobrý den, už třetí den mě trápí nafouklý podbrišek a bolest, když se snažím břicho zatáhnout. MS jsem měla mít minulý týden, ale celý ten týden jen špinila. Před 3-4 týdny jsem měla nechráněný pohlavní styk. Antikoncepci jsem dříve brala, ale pak jsem jí na cca půl roku vysadila a před dvěma měsíci...Vážená slečno, udělejte si gravitest ale kromě toho každá bolest břicha vyžaduje vyšetření aby se odlišila... Více info |
Mám zpoždění menstruace a bolí mě podbřišekDobry den, mam uz 19. den zpozdeni,boli me cely podbrisek ale hlavne v pravo(nejvic kdyz lezim na zadech,to pak hrozne trpim),volala sem svemu gyn. lekari,rekla jsem sestre jake mam potize,ale ta mi s klidnou dusi rekla abych prisla az za 14 ,ze drive nema volno,uz si nevim rady,proto pisu sem,mockrat...Dobrý den Evo, z dotazu předpokládám, že neužíváte hormonální antikoncepci. Pokud tomu tak je, pak se... Více info |
Citlivý podbřišekDobrý den pane doktore , mam problém s citlivostí podbřišku a břicha. Když lehce zmáčknu podbrisek cítím pichnuti v okolí pupíku a to samé i naopak. Myslíte že je to počínající tehotenstvi ?Dobrý den, paní Jaroslavo, takto nelze těhotenství určit ani nelze, dle těchto příznaků, se k němu přiklonit.... Více info |
PodbříšekDobrý den je mi 16 let a mám nějak nafouklí podbříšek. Někdy mě v něj občas píchne ale když si ho zmáčknu tak bolest necítím, jenom se tam jakoby převaluje voda a cítím velký tlak. když břicho zatáhnu zůstane tam taková boule někde u pupíku a pokračuje spíš na pravou stranu břicha a když si tam přiložím...Dobrý den, příčin může být více, dá se ale říci, že je velice nepravděpodobné, že by šlo o něco vážného.... Více info |
Podbříšek?Dobry den,chtěla bych vas poprosit o radu. Jiz delší dobu mam problemy s mocením,casto chodim mocit a musim to jako by tlacit ven,citím pri mocení jakoby tlak v podbrísku(mocovym mechyri?),mívam k tomu bolest pri kasli jako by u trisla,na pohmat podbrísek mam bolestiví jako by tlak. A take mívam hodne...Popisované příznaky mohou a nejspíše jsou vyvolane vícero příčinami. K upřesnění je nutné provést... Více info |
Pád knihy na podbřišek v těhotenstvíDobrý den, jsem v 9tt těhotenství dnes mi během odpočinku na posteli a podávani knihy (cca 1kg) od přitele omylem padla na podbrišek. Chtěla bych se zeptat zda to mohlo nějak ohrozit malé? Nešpiním ani nekrvácím jen me trochu pobolívá podbřišek. Předem děkuji za odpověď.Dobrý den Jano, pád cca 1 kg knihy by neměl mít žádný vliv. Nemělo by to nijak ohrozit plod. Kdyby se... Více info |
Citlivý žaludVíce info |
Nafouklý podbřišekVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |