Co s předkožkou? - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Co s předkožkou?. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Stav po frenuloplastice, potíže s předkožkouDobrý den, v pondělí (25.9.) jsem byl na frenuloplastice kvůli krátké uzdičce která při sexu bolela + nešla mi přetáhnout pořádně předkožka při erekci přes žalud. Rána se hojí, ale při erekci stále nejde pořádně přetáhnout předkožka přes žalud. Jde jen těsně za žalud, a už i tak mě bolí ta zužená kůže,...Dobrý den, je tam zúžená předkožka. Počkejte, než se rána úplně zhojí a potom byste mohl zkusit aplikovat... Více info |
Potíže s předkožkouDobrý den, chtěl bych se tu zeptat na problém ohledně předkožky. Před necelými 2 měsíci se mi na varlatech a předkožce udělalo pravděpodobně mykotické onemocnění. Hodně to svědilo a bylo zarudlé. Léčil jsem to Imazolem a Canestenem a tydle příznaky se docela podařilo odstranit. Jenže problém poslední...Více info |
Mám problém s předkožkouDobrý den, mám problém s předkožkou , po každé ,když si jí stáhnu přes žalud ,tak se mi pod žaludem sroluje a vypadá to jako prstenec, při erekci se předkožka stáhne pod žalud a a hůře se předkožka stahuje zpátky , nic mě nebolí jen přetahování je takové pracné a nepohodlné ,celá ta předkožka se roluje...Dobrý den, předkožka je možná o něco užší, ale pokud ji lze přetáhnout přes žalud a to i v plné erekci,... Více info |
Začal mi problém se zarudlou předkožkou penisuDobrý den,včera večer mi začal problém se zarudlou předkožkou penisu a trochu se mi objevují i červené skvrnky na rubu žaludu. Doprovazeny mírným zápachem,a nepříjemným svěděním,myjí se často,obvykle před i po sexu + každý večer před spaním a po práci odpoledne. Už rok mám stálou partnerku a pokud vím...S největší pravděpodobností jde o kvasinkovou infekci, postupujte tak, jak bylo doporučeno dr. Horákovou.... Více info |
Otok pod předkožkouDobrý den. Pod žaludem (jakoby v předkožce) na levé straně penisu mám takovou ztvrdlou uzlinu nebo možná žílu, nevím jak to popsat. Nikdy mi to nedělalo problémy, mám to tam již dlouho a většinou se to objevilo po déle trvající nebo silnější masturbaci s tím, že se to vždy samo vstřebalo (řekněme v řádu...Dobrý večer pane Jiří, děkuji za dotaz. Z mého pohledu se jedná o otok měkkých tkání v penisu, který... Více info |
Problém s předkožkouDobry den. Mám problém s predkozkou. A to takový že v klidovém stavu ji pretahnu ale při erekci tak do půlky. A je k tomu potřeba trocha síly a bolí to. V klidovém stavu jde vidět že předkožku drží taková kůžička ve spodní části žaludu. Prosim o pomoc k lékaři se mi vůbec nechce protože se stydím.Dobrý den, podle popisu potíží budete mít s největší pravděpodobností zúženou předkožku. V tomto případě... Více info |
Problém s předkožkou na penisuDobrý den, už dlouhou dobu cca půl roku řeším problém s předkoužkou na penisu, skoro po každém pohlavním styku mi předkožka popraská a kolikrát se stane že předkožku nepřetáhnu přes žalud, vypadá to jako kdyby byla menší než je obvod žaludu. problém zkouším řešit infadolanem ale to pomáhá jen částečně....dobrý den , musíte navštívit dermatovenerologa nebo urologa, potřebujete léky , které jsou jen na recept.... Více info |
Mám problémy s močením a předkožkouDobrý den už asi 3 měsíce mám problémy z močením a předkožkou. Jdu močit a když stáhnu předkožku tak to pálí. Je to cca na dva týdny a pak je chvíli klid. U lékaře jsem nebyl.Dobrý den, pokud je přítomno i nějaké kožní zarudnutí, otok a dokonce i hnis, tak jde o kožní zánět.... Více info |
Skvrny pod předkožkouDobrý den, pod předkožkou na penisu se mi na stále stejných místech dělají bíle skrvnky, pokud tato místa držím v suchu (udržuji ztaženou předkožku) flíčky se ztratí ale pokud to nehlídám, udělají se tam znovu během 12 hodin. Canesten jsem zkoušel aplikovat cca 14 dní každý den 1-2x a nepomohlo. Děkuji...Dobrý den, budete se muset obrátit na kožního lékaře , protože zřejmě bude potřeba provést stěr z... Více info |
Od mládí mám problém s předkožkouDobrý den, je mi 32 let a od mládí mám problém s předkožkou. Při klidovém stavu ji přetáhnu přes žalud celou, ale při ztopořeni jen částečně, viz přiložené fota. Můžete mi poradit, jak se to dá vyřešit, jestli nějákou mastí, nebo drobným zákrokem nebo rovnou obřízkou, které bych se ale nejraději vyhnul?...Dobr den, pokud Vás předkožka při pohlavním styku netáhne, nebolí, nedochází k opakovanému natrhávání... Více info |