• Coxtral - diagnóza, příznaky, léčba

  Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Coxtral. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Coxtral.

 • Dotazy na téma Coxtral

 • Cervikokraniální syndrom, Coxtral

  Dobrý den, mám dlouhodobě potíže s krční páteří. DG - cervikokraniální syndrom. Užívám Coxtral SOS do 10 tablet měsíčně + Sirdalud také SOS. Cvičení nepomáhá. Chci se zeptat, zdali při takové léčbě Coxtralem v řádu let hrozí riziko poškození jater, ledvin apod. a zda by po několika letech nemělo opět...

  Dobrý den, cervikokraniální syndrom může mít příčinu v krčních obratlích, kromě zátěží krční páteře hrají...

  Více info


  Coxtral - kombinace s jinými léky

  Užívám Nitromint 2,6 (1-0-0), Lozap H (1-0-0), Lozap 50 (0-0-1), Egilok (1-0-1) a Anopyrin 100 (1/2-0-0). Ortoped mi předepsal Coxtral na artrozu kloubů na prstech. Prosím, netříští se tyto léky? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, ne, můžete Coxtral užívat.

  Více info


  Dostupnost léku Coxtral 1MG

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné někde koupit COXTRAL POR.TBL.NOB.30X100MG. Lék shání můj známý. Recept od lékaře má. Vím, že existuje náhrada za tento lék, ale moc mu nepomohl. Děkuji za odpověď.

  Měl by být dostupný ve všech lékárnách. Pokud má Coxtral krátkodobý výpadek, je možné místo něj použít...

  Více info


 • Poradna na téma Coxtral

 • Cervikokraniální syndrom, Coxtral  Více info

  Coxtral - kombinace s jinými léky  Více info

  Dostupnost léku Coxtral 1MG  Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín