Curacné a solárium - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Curacné a solárium. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Horské sluníčko ani solárium kůži opravdu nesvědčíTmavé zimní měsíce nám dokážou vzít energii, náladu, ale i bronzový odstín pleti. Nedostatek slunečního svitu přímo vybízí k pobytu...Více info |
Solárium vs. polední slunce. Co škodí víc?Pokud patříte k milovníkům solária, pak byste měli zbystřit – podle nejnovějších vědeckých poznatků se ukazuje, že uživatelé solárií...Více info |
Solárium a lékyprosím mám dotaz.. můžu jítdo solária jen tak na 10 minut když užívám léky Isame300,medoram H a medoram 5mg.. děkujiObecně není návštěva solária vhodná, především z důvodu zvýšení rizika rakoviny kůže. Užívání těchto... Více info |
Solárium po operaci křečových žilDobrý den, prosím mám 2 otázky : 1. můžu po operaci křečových žil na solárium 2. můžu uživat opět antikoncepci Děkují moc za odpověď. VandaDobrý den, kolegyně již vše popsala. Solárium není vhodné prakticky nikdy. Na indikaci hormonální antikoncepce... Více info |
Epilepsie a soláriumDobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom epilepsie a solária. Je vhodnè aby človek s epilepsiou navštevoval solária? Osvetlenie solária môže u človeka vyvolať záchvat ?Dobrý den, pokud jste pod kontrolou neurologa, neměla jste během posledního roku záchvat, prudké světlo... Více info |
SoláriumDobrý den, beru antikoncepci Cilest a chci začít chodit do solária. Tak se chci zeptat jestli to má nějaký vliv na antikoncepci ? Děkuji za odpověd.Neobávejte se nemá to žádný vliv. Příjemný den Více info |
Infekční mononukleoza a soláriumDobrý den, od 5.2.2017 mám mononukleózu, chtěla bych se zeptat, jestli můžu chodit na solárium ? DěkujiDobrý den, solárium není při infekční mononukleoze jako akutním infekčním onemocnění jater vhodné. Onemocnění... Více info |
Vysoký krevní tlak-solárium,let letadlemDobrý den,mám vysoký tlak beru prestance5 /5 můžu navštívit solárium a létat letadlem?Dobrý den, myslím si, že do solária můžete a létat letadlem také můžete. Více info |
Těhotenství a soláriumDobrý den, za 4 týdny se vdávám, a do šatů chci být hezky opálená. Antikoncepci již přes rok neužívám, a tak jsem se chtěla zeptat kdybych náhodnou otěhotněla, zda bude pro miminko nebezpečné, když budu těchto pár dní chodit do solária. DěkujiDobrá den, solarium je opravdu pro vyvíjející se plod nebezpečné a to zejména v samém začátku těhotenství.... Více info |
CuracneVíce info |