Cvakání v čelisti - poradna, diagnózyZde je poradna o tématu: Cvakání v čelisti. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info |
Osteonekróza čelistiOsteonekróza čelisti je závažný problém, neboť narušuje celistvost jak čelisti samotné, tak uspořádání zubních alveolů. Osteonekróza je stav, kdy dojde k odumření kosti bez přítomnosti...Více info |
Bulka pod čelistíDobrý den, chci se zeptat. Našla jsem si bulku (čočkovitého tvaru) na dolní čelisti vpravo a mám oteklou trochu pusu a mám to takové dužinové jako kdyby v tom byla voda. Sem tam to bolí. U zubaře i u ušního jsem byla, ale nic mi nezjistili. Můžete mi poradit, koho ještě navštívit? Děkuji ...byla jste i už u mojí specializace, takže asi neporadím, jen vám k tomu oba lékaři museli snad něco říct? co to jako má být?! váš popis je dost nejasný. Stříteská ... Více info |
Na levé straně čelisti mám tvrdou bouliDobry den už dobře dva měsíce pózuje ze na levé straně čelisti mám tvrdou bouli nebolestivou co by to mohlo být ve čtvrtek jdu k zubari a mám strach co by to mohlo být diky za odpovedDobrý den, těžko z takto stručného popisu hodnotit, co by to mohlo být. Pokud je výrůstek tvrdý, spíše... Více info |
Bolest čelistiDobrý den, již od září minulého roku mám bolesti v oblasti čelisti, dentální důvod byl vyloučen, bylo provedeno i rentgenové vyšetření bez nálezu. Bez výsledku proběhlo také vyšetření u ORL, viz zpráva. Bolesti jsou nárazové během dne, velká iritace chladem, a v noci je bolest nejvyšší, především, když...Dobrý večer, tak to je opravdu nepříjemné. Souhlasím s tím, že je potřeba vyšetření na neurologii, protože... Více info |
Zvětšená uzlina pod čelistíDobrý den, prosím o radu. Manžel nemá mandle a má strašně nateklou uzlinu velikosti pingpongového míčku pod čelistí. Nemá teplotu jen trochu rýmu. Jeho lékařka mu řekla, že to nic není a nenapsala mu ani antibiotika. Může se tedy u něho jednat o angínu? Děkuji za odpověď, Gábina ...DD, zajděte si určitě na ORL!!!!dif.dg. uzlina, slinná žláza, atd… Stříteská ... Více info |
Bolest horní čelistiDobrý den, asi před týdnem mi začala divná bolest v čelisti na levé straně první jsem si myslela že jsem si jen nějak namohla nebo přelezela ale bolest je pořád stejná není to bolest že bych nemohla vydržet ale chtěla bych vědět co to může být.. na levé straně nahoře mám zub moudrosti vytrhnut...Dobrý den, ano problém může být kliidně i dole a vy to cítíte nahoře. Bývá to časté a je to způsobeno... Více info |
Bolestivé uzliny pod čelistíVíce info |
Zánět čelistiVíce info |
bolest vyzařující do dolní čelistiVíce info |
Bolest vyzařující do dolní čelistiVíce info |