Deprese a úzkosti: jak na prevenci i řešení potíží? - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Deprese a úzkosti: jak na prevenci i řešení potíží?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Příčin potíží může být vždy spoustu...Dobrý den, omlouvám se,zapoměla jsem přiložit přílohu k dotazu č.333309.Nyní zasílám.Veroniko dobrý den. Už bylo odpovězeno panem doktorem. Vaše revmatoložka Vás zřejmě vyšetřila velmi pozorně,... Více info |
Zhoršení psychických potíží(panika, úzskost )při nasazení FortecortinuDobrý den, chci se zeptat,před týdnem my byl nasazen Fortecortin 4. 1 ráno a 1/2 odpoledne. Z důvodu dušnosti při covidu 19.Beru ještě dlouhodobe léky na uzkostne stavy Apocital 20mg.Posledni dny nemohu spát a mám silný třes a nevysvetlitelnou paniku. Mohou to způsobovat ty kortikoidy? Popřípadě mohu...Dobrý den pani Moniko! Ano, Fortecortin může zhoršit Vaše psychické potíže, proto bych doporučila si... Více info |
Původ střevních potížíDobrý den, Potřebovala bych vysvětlit lékařskou zprávu písemně a zároveň určit nejvíc pravděpodobnou příčinu akutní gastroenteritidy ( zprávu posílám) Syna ( 2 roky) Syn byl skoro celý den před vypuknutím zdravot.problému u otce, co jedl a pil mi není známo.Vrátil se neklidný, měl 1 krát průjem,...Dobrý den, akutní gastroenteritida s příznaky zvracení a průjem nebo jedno z nich je jedna z diagnoz,... Více info |
Řešení horních jedniček, řešení zadních snímacích protézDobrý den, potřebovala bych poradit jakým způsobem můžu řešit náhrady za chybějící zuby. V horní čelisti mám pouze dvojky a trojky , v dolní čelisti mám zuby 1-5 a 1-4, zadní zuby chybí. Horní jedničky určitě nechci snímací, mamka má můstek za jedničky kotvený pouze k dvojkám, 20 let drží bez chyby,...Dobrý den. Předem se omlouvám, že možná neuspokojím plně vaše očekávání. Váš dotaz je hodně rozvětvený... Více info |
Úzkosti a deprese, biochemické vyšetřeníDobrý den, delší dobu se potýkám se smíšenou úzkostně depresivní poruchu (F41.2). Právě v této souvislosti bych si chtěl nechat udělat cílené biochemické vyšetření (případně i na samoplátce), které by mohlo odhalit nějakou nerovnováhu či deficit (např. na úrovni např. vitamínů, enzymů, štítné žlázy...Dobrý den, je pravda že nedostatek některý stopových prvků - jako je třeba Selen a Zinek mohou potencovat... Více info |
Léčba hypertenze a prevence srdečních potížíJe mi 63 let, při preventivní prohlídce mi doktorka naměřila tlak 155/82 a předepsala mi tritace 2,5mg. Ostatní výsledky prý v normě, jen mám vyšší cholesterol, nadváhu nemám. Pořídila jsem si digitální tlakoměr, léky zatím neberu, protože třeba pár dní mám tlak 120 až 135, někdy i pod 120, potom...dobrý den, dávka léku Tritace 2,5 mg. je opravdu mikroskopická a spíše symbolická, takže na měření tlaku... Více info |
Deprese a úzkostiDobrý den, cca 5 let beru antidepresiva Asentra 100 mg. Nyní jsem tři čtvrtě roku měla cca 1 práci a 3 brigády, skoro ani jeden den volno. Vše jsem zvládala skvěle. Ale 1.3. došlo k velké hádce v práci a já jsem se tento den opila a poté jsem šla na víkend na brigádu. Od té doby mi opět začaly úzkosti....Dobrý den Michaleo, co se týče antidepresiv, tak ty spíše dosáhnou toho, aby jste byla klidnější vyrovnanější,... Více info |
Více potížíCo vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Již dlouho mne pícha vlevo v dolní části boku a také mě pálí levá noha dole až do palce od paty. K tomu se mi také přidala vyrážka na obou rukou. Často mě bolí hlava a také mám problémy s vyprazdňováním....Dobrý den milá Petro, potíží máte vícero, mohou spolu souviset, ale nemusejí, bohužel není možné se po... Více info |
Změna jídelníčku a vznik zažívacích potížíDobrý den, minulý pondělí jsem se začala stravovat zdravěji. Vynechala jsem tuky, lepek, zčásti jen laktózu. Problém je v tom, že předtím moje stravování nebylo příliš ukázkové a asi to určitě pro mé tělo byl obrovský šok a začaly mi zdravotní problémy. A to sice, že se hrozně nafukuji, mám větry a...Dobrý den paní Veroniko. Radikální změny nejsou příliš vhodné a mohou pro organismus představovat velkou... Více info |
Obava z potíží po nedovařeném masuDobrý den, vařila jsem krůtí maso na pánvi na vodě asi 30 minut bez pokličky. Poté mi přišlo tvrdší a sušší, ale snědla jsem ho. Je možné, že je nějaké riziko nákazy, protože maso bylo nedodělané ? Mělo bílou barvu zvenku i uvnitř masa.Dobrý den, paní Ivano, děkujeme Vám za dotaz. Myslím, že pokud maso bylo vařené 30 minut, tak bych se... Více info |