• Dýňová semínka - diagnóza, příznaky, léčba

  Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Dýňová semínka. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Dýňová semínka.

 • Články na téma nemoci Dýňová semínka

 • Zbavte se stresu a vysokého tlaku konzumací ořechů a lněného semínka

  Mezi rizikové faktory vzniku řady srdečních onemocnění patří kromě jiného také vysoká hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak...

  Více info


  Trpíte postižením jater? Jezte dýňová semínka!

  Během podzimu natrefíte na dýně různých velikostí a druhů téměř kdekoliv. Média jsou plná receptů na pokrmy připravené právě z...

  Více info


  Dýňová semínka: skvělý pomocník při hojení ran

  Dýně jsou malebnou dekorací vykreslující pestrobarevnou podzimní atmosféru. Semínka obsažená v dýních jsou však i skvělou a...

  Více info


  Pokrmy, které vás udrží přes zimu v kondici - Dýňová polévka

  V tomto seriálu vám budeme přinášet recepty, které jsou vhodné do chladného zimního období. Dodávají velké množství vitamínů, minerálů a celkově posilují obranyschopnost organismu. Budeme vybírat recepty bez obsahu lepku a mléčných výrobků, jež v zimě přispívají k zahlenění organismu.

  Více info


  1 nejvýživnějších a nejzdravějších semen - Lněná semínka

  Vláknina z lněných semen potlačuje zvyšování hladiny krevních lipidů po jídle. Vědci University of Copenhagen tvrdí, že lněná vláknina potlačuje chuť k jídlu a podporuje hubnutí.

  Více info


  1 nejvýživnějších a nejzdravějších semen - Chia semínka

  V semenech je život. Semena patří mezi živou stravu. Je nemožné jíst syrová semena a nezískat živiny. Dnes vám představíme chia semínka.

  Více info


  Oříšky a semínka pro zdraví

  Začalo nám krásné jaro a to je správný čas pro nastartování našeho organismu. A jak jinak ho lépe nastartovat než a zdravým jídlem? Dnes pro Vás máme článek o oříšcích a semínkách. Jak nám prospívají, jak škodí a proč bychom je vlastně měli zařazovat, když obsahují spoustu toho ?tuku?.

  Více info


  Dýňová semínka vykazují pozitivní účinky proti inkontinenci

  S močovou inkontinencí, nekontrolovanými úniky moči, se potýkají především ženy v těhotenství, po porodu nebo v menopauze. U žen se tento problém vyskytuje dvakrát častěji než u mužů, což je dáno rozdíly v anatomii močového ústrojí a také změnami v organismu během menopauzy, těhotenství a po porodu.

  Více info


  Lněná semínka v prevenci rakoviny prsu a prostaty

  V roce 2005 časopis Clinical Cancer Research zveřejnil placebo-kontorlovanou studii zahrnující pacietky konzumující po dobu 32 dní muffiny obsahující 25g lněného semínka.

  Více info


 • Dotazy na téma Dýňová semínka

 • Jablečná semínka

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jablečná semínka nedělají problémy, když je jím. Např. mi začal problém se stolicí, je veliká až z ní krvácím a tvrdá. Může to být ue semínek?

  Dobrý den, celá jablečná semínka není vhodné masivně konzumovat, kupte si v lékárně jablečnou vlákninu,...

  Více info


  Slunečnicová semínka

  Dobrý den, mám dotaz ohledně konzumace slunečnicových semínek. Vím, že v sobě mají vysoký podíl tuků ale zdravých a zajímá mě, zda se tloustne i po nich. Nebo po zdravých tucích ne? Je tedy dobré slunečnicová semínka zařadit do jídelníčku když se snažím přibrat? Vážím 44kg. Děkuji za Vaši odpověd.

  Určitě je dobré zařadit do jídelníčku semena i ořechy Jsou zdrojem hodnotného rostlinného oleje, který...

  Více info


  Seminka v/po stolici

  Dobry den, jiz delsi dobu nepravidelne si vsimam zustatku cerneho seminka po stolici (napr.na toal.papiru), ma podobu jako slunecnice. V pripade zmacknuti vytece bila tekutina. Problem s vyprazdnovanim nemam, stolici denni pravidelnou. Mnohdy ale stolici lepivou, a nekdy spotrebuji mnoho toaletniho papiru....

  Doporučuji opravdu zajít za praktickým lékařem. Můžete přinést vzorek " semínka " ve skleničce a poté...

  Více info


  Čaj maliníku a lněného semínka před porodem

  Dobrý den. Jsem ve 35tt a ráda bych znala Váš názor na konzumaci čaje maliniku a lneneho semínka před porodem. Zda je to prospěšné a zda to doporučujete, moje gynekolozka se mi k tomu nevyjádřila. Dále by mne zajímalo zda se opravdu masáži hráze lze vyhnout nastrihu u porodu. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den Lenko, z dostupných informací se čaje užívají k přípravě porodních cest ke "snazšímu" a hladšímu...

  Více info


 • Poradna na téma Dýňová semínka

 • Jablečná semínka  Více info

  Slunečnicová semínka  Více info

  Seminka v/po stolici  Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín