e119 incip.diabetes v.s.pankreatogenní - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci e119 incip.diabetes v.s.pankreatogenní. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí e119 incip.diabetes v.s.pankreatogenní. |
Diabetes a vysoký tlak u tatínkaDobrý den. Prosím moc o radu. Můj otec (83 let) prodělal v únoru virový zápal plic. Od té doby stále není v pořádku. Minulý týden si naměřil tlak 65/220, a protože mu bylo špatně, zavolal rychlou. V sanitce mu udělali EKG (to bylo v pořádku), ale naměřili mu cukr 12,7 a řekli mu, že to má z toho cukru....Dobrý den paní Martino, paní doktorka Vám odpověděla zcela správně a obsáhla vše podstatné. Já bych možná... Více info |
Výběr chirurga, diabetes, předoperační vyšetřeníDobrý den, byla jsem objednaná na chirurgický kosmetický zákrok, ale interní lékař z pracoviště, kde měla operace proběhnout, zákrok nakonec nedoporučil, přestože všechny výsledky byly v pořádku, včetně diabetologie ( jsem diabetik 1.Typu kompenzovaný, inzulín 3 x denně ). Můj diabetolog rovněž nemá...Dobrý den paní Moniko, chápu, že tato situace je pro Vás jako dlouhodobě kompenzovaného diabetika,... Více info |
Léčba diabetes typu 2Co můžu udělat pro snížení rizik spojené s cukrovkou 2.typu v sexuální oblasti dochází také ke snížení cukrovku mám 6.let glykovany cukr 58 na lačno 5 až 7 po jídle kolem 11 beru Glukophage 850 a diaprel nejsou šetrnější léky je mi 62 let ledviny i oči zatím v pořádku po vyšetření k diabetogovi chodím...Dobrý den, diabetes urychluje aterosklerozu (kornatění tepen). Jako prvním příznakem zužování tepen může... Více info |
Diabetes a koronavirusDobrý den, je mi 31 let, léčím se od 20ti let s DM 1. typu. Nyní mám inzulinovou pumpu. DM není úplně dobře kompenzován. Platí pro mě zvýšené riziko horších příznaků při nakažení koronavirem?Diabetici patří mezi rizikové pacienty. Doporučuji dodržovat všude uváděná hygienická pravidla. Více info |
Léčba diabetes typu 2Glukophage beru 850mg vždy ráno po jídle večer ne Diaprel beru jenom při zvýšeném cukru nad 10 bojím se tě chemie diabetologie mi urcil Glukophage 1x ráno a 1x večer diaprel ráno 1x bojím se to brát kvůli slinivce a ledvinami vážím 94 kg a měřím 174 vysoký tlak nemám a ani vyšší cholesterol můžete mi...Dobrý den, o vhodnosti daných preparátů musí rozhodnout Váš ošetřující lékař, jen on zná Vaše výsledky... Více info |
Diabetes insipidusVíce info |
DiabetesVíce info |
Bronzový diabetesVíce info |
Diabetes mellitusVíce info |
Ledvinový diabetes insipidusVíce info |