Inzulin 3 minut před jídlem? Není třeba – nyní stačí před prvním soustem - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Inzulin 3 minut před jídlem? Není třeba – nyní stačí před prvním soustem. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Obezita a inzulínDobrý den. Léčím se od roku 2001 s diabetem, užívám Humalog KwikPen200 20j-16j-20j, Noční Toujeo 50j Stadamed 0-0-1,přesto mám stále vysoké hodnoty mmol, léčím se s vysokým tlakem, poslední dobou je stále vysoký, beru na tlak spoustu léků. Jsem obézní vážím 128 kg. Jsem špatně pohyblivá kvůli bederní...Dobrý den, obraťte se na obezitologie ve Fakultní nemocnici Olomouci - 3. interní klinika Určitě se... Více info |
Porucha erekce před prvním stykemDobry den, Muj problém se tyka slabe erekce. Mam 27 let a jeste jsem nemel pohlavni styk. Zatim jsem se uspokojoval u porna. Po letech jsem si nasel partnerku ale bohužel to nevyšlo protoze jsem mel pouze slabou erekci. Už jsme to zkoušeli po třetí. Kdyz se dívám na porno a stimuluju se mam erekci dobrou....Váš problém zcela jistě není v neschopnosti erekce. Sám uvádíte, že ztopoření bývá při masturbaci docela... Více info |
Jakou musím vynechat dobu mezi jídlem či pitím, aby se společně nekombinovali?Dobrý den, můj dotaz je možná netypický, ale zajímá mě jakou musím vynechat dobu mezi jídlem či pitím, aby se společně nekombinovali a nevznikli z toho nevolnosti, které by mohli přejít v průjem nebo zvracení. Například mám mléko a guláš (což jsou takové příkladné věci, které si společně nesednou). Takže...Dobrý den, na Vaší otázku neexistuje jednoznační odpověď. Přesnou dobu mezi jídla, které se vzájemně... Více info |
Nyní se léčím s chronickým bakteriálním zánětem prostatyDobrý den, nyní se léčím s chronickým bakteriálním zánětem prostaty, vždy v kultivaci jsou bakterie. Věk 42 let. Ten mi byl diagnostikován v roce 2004 v mých 26 letech, nicméně nikdy jsme jej nedoléčili, vždy se zánět vrátil. Léčba vždy byla velmi malá. Urolog mě vždy dal maximálně 2x ATB a tím vše skončilo...Dobrý den, chronický zánět prostaty se projevuje jinak nevysvětlitelnými bolestmi v oblasti prostaty,... Více info |
Alergie na inzulin?Dobrý den, maminka má cukrovku byla na tabletách a nedávno ji v nemocnici naordinovali inzulín. Z nemocnice mi ji dali domů osypanou (hruď, pod prsy a trochu břicho). Doma se osypává víc a víc. Léky užívá stejné co pžed tím několik let, žádné jiné nebere. Prášek na praní stejný kolik let. V nemocnici...Dobrý den, opravdu alergie ve formě celotělového výsevu kopřivky z Toujeo je nepravděpodobná. Nedostala... Více info |
Nyní mám krvácení ze spádu na moje poměry neobvykle silné.Dobrý den, beru již několik let hormonální antikoncepci Lindynette 20. V užívání chyby nedělám. Nyní jsem před pauzou užívala antibiotika Azitromicin a nové beru také Opremazol. Obecně jsem v této době před týdenní pauzou užívala více léků. S přítelem jsme se cca měsíc chranili ještě pro jistotu kondomem....Dobrý den, velice pravděpodobně je silnější krvácení ze spádu hormonů důsledkem antibiotické léčby a... Více info |
Otrava jídlem příznakyVíce info |
Otrava jídlemVíce info |
bolest břicha před jídlemVíce info |
Bolest břicha před jídlemVíce info |