Jak můžeme nyní posílit svou imunitu? - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Jak můžeme nyní posílit svou imunitu?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
11 mesicni syn prodelava svou 6.spastickou bronchitiduDobry den, Nas 11 mesicni syn prodelava svou 6.spastickou bronchitidu. Skoro kazda ryma tak u nej konci, nekdy uz i zacina. Rano je v poradku, v poledne soplik, par hodin na to zacne piskat a vecer uz je dusny, v noci spi jen noseny na rukou...a za mesic, za 6 tydnu znova. Tentokrat to trva uz 4.den,...Dobrý den, nejsem dětská lékařka, ale z pohledu lékařky pro dospělé a matky, by jsem já doporučila ihned... Více info |
Mám již 4 rokem odoperovanou štítnou žlázu a nyní jsem v 11.t. těhotenstvíDobrý den, mám již 4 rokem odoperovanou štítnou žlázu a nyní jsem v 11t těhotenství. Paní doktorka mi včera volala, že jí dorazili výsledky, které jsou hodně špatné (velmi nízké hodnoty). Léčbu jsme upravili ze 125mg na tabletku a půl třikrát týdně. Další odběr bude 4. prosince. Nějak mi však neřekla,...Dobrý den paní Pavlíno. Já bych Vám jód určitě doporučila. Nevím proč Vám to nedoporučila lékařka. V... Více info |
Nyní se mi u konečníku udělala bulkaCo vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Dobrý den, na nic se neléčím. K lékaři chodím jen preventivně. Začal jsem teď jezdit hodně na kole, bruslích, běhat a celkově jsem změnil stravu. Nyní se mi u konečníku udělala bulka viz. foto. Při pohybu...Dobrý den pane Ondro, dle přiložené fotografie se jedná o zevní hemoroid. Nutné je hlídat si pravidelnou... Více info |
Místo, kde nyní nerostou vlasyDobrý den, potom co jsem měl na hlavě menší bouli, která se sama vytvořila a cca za měsíc zase sama ztratila, mi na hlavě zůstalo toto místo, kde nyní nerostou vlasy. Místo nijak při doteku nebolí. Je nutné navštěvovat lékaře nebo se nejedná o nic vážného?Dobrý den, dle přiložené fotografie se jedná o ložiskovou alopecii, ztrátu vlasů, která ale nebude trvalá.... Více info |
Nyní mám krvácení ze spádu na moje poměry neobvykle silné.Dobrý den, beru již několik let hormonální antikoncepci Lindynette 20. V užívání chyby nedělám. Nyní jsem před pauzou užívala antibiotika Azitromicin a nové beru také Opremazol. Obecně jsem v této době před týdenní pauzou užívala více léků. S přítelem jsme se cca měsíc chranili ještě pro jistotu kondomem....Dobrý den, velice pravděpodobně je silnější krvácení ze spádu hormonů důsledkem antibiotické léčby a... Více info |
Jsem po operaci hemoroidů, nyní jsem vyloučil větší množství krveDobrý den, jsem 25 dní po zákroku HAL (hemoroidy 2 stupně) a nyní jsem vyloučil větší množství krve ( i sražené). Necítím bolest - je možné že se uvolnily stehy a je to pouze "reakce" na tuto událost? Díky za Váš čas!dobrý den, 25. dne po zákroku by se již krvácení nemělo objevovat. Pokud bylo krve větší mnžoství, tak... Více info |
Nyní se léčím s chronickým bakteriálním zánětem prostatyDobrý den, nyní se léčím s chronickým bakteriálním zánětem prostaty, vždy v kultivaci jsou bakterie. Věk 42 let. Ten mi byl diagnostikován v roce 2004 v mých 26 letech, nicméně nikdy jsme jej nedoléčili, vždy se zánět vrátil. Léčba vždy byla velmi malá. Urolog mě vždy dal maximálně 2x ATB a tím vše skončilo...Dobrý den, chronický zánět prostaty se projevuje jinak nevysvětlitelnými bolestmi v oblasti prostaty,... Více info |
Zlomenina kotníku, titanová destička- udělal se mi nyní otokDobrý den, v prosinci 2017 jsem měl úraz - zlomeninu kotníku. Museli mi ho tehdy operovat a mám tam natrvalo titanovou destičku a šrouby. Po dokončení rehabilitace jsem se postupně vrátil ke sportu a až do října tohoto roku jsem s kotnikem ani destičkou neměl žádný problem. V posledních dvou týdnech...Dobrý den, vzhledem k popisovanému otoku v místě destičky a bolesti určitě doporučím kontrolu lékařem... Více info |
Mohu na imunitu i jako těhotná užívat Betaglukan 1krat denne?Dobrý den,jsem tak teprve ve 4 týdnu těhotenstv,končí leto a já zase začínám už teď mít peoblemx s krkem,časté infekce a pořád atd zavatkem roku a chci se zeptat mohu na iminuri i jako těhotná užívat betaglukan 1krat denne?snad me to pomuže,pac teď mě nic nebolí,ale mám bílý jazyk a lehce poskvrnene...Dobry den pokud jde o chtěné tehotenstvi tak proste musite pochopit ze je treba se chovat jako těhotná... Více info |
Léčím se na psychiatrii z kancerofobie. Nyní mám velký strach z rakoviny jícnu,hltanu atd.Dobrý den, předem bych měla podotknout,že se léčím na psychiatrii z kancerofobie.Nyní mám velký strach z rakoviny jícnu,hltanu atd...Již delší dobu mám překážku,v krku jen na levé straně a pořád dělám takové to ehm ehm.Krevní obraz mám v pořádku,jen mírně zvýšené CRP.Také mám reflux s vracením stravy...Dobrý den, těžko posoudit, zdali je Váš problém skutečný, anebo se jedná o fobickou představu o nádoru... Více info |