Jak nebýt pod tlakem aneb Tlak pod kontrolou - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Jak nebýt pod tlakem aneb Tlak pod kontrolou. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Tlak v hlavě, nízký tlak a jiné příznakyDobrý den, už 2 měsíce se mi motá hlava, mám pocit omdlení a párkrát už jsem i omdlel. Mám často nízký tlak, buší mi srdce a mám takové divné tlaky v hlavě. Některý den je to dobrý a některý den je to hrozný. Brněli mi občas i prsty a byl jsem na některých vyšetřeních ale pořádně mi nikde neřekli co...Dobrý večer, děkujeme za Váš dotaz. Příčin bušení srdce a dalších popisovaných příznaků může být více. Je... Více info |
Tlak pod žebry, pobolívání žaludku, tlak v krkuDobrý den. Již třetí týden mám potíže s žaludkem. Před cca 1rokem mi byl diagnostikován chronický zánět žaludku. Beru 2x denně Omeprazol a 3x denně Konito. Nicméně teď mi to nepomáhá. Mám velký tlak v krku po každém jídle i pití, pocit “že se nemůžu nadechnout” když začnu jíst. V žaludku pocit “chladu...Dobrý den Pavli, chápu, že v tomto období je vše složitější a rozumím tomu, že se Vám nechce k lékaři.... Více info |
Jak se tedy správně tlak měří?Dobrý den, je mi 34 let. Chtěla bych se zeptat ohledně správného měření tlaku. Při prvním měření tlaku ráno mám nekdy 114/91 i 92, 2. měření 108/72, 3. měření 119/86. Ve většině případů se i během dne můj spodní (diastolicky) tlak pohybude kolem 85. Někdy méně. Systolicky tlak mám vždy 110az125. U lékaře...Dobrý den, hodnoty TK, které měříte určitě jsou normální, určitě by jsme nenasazovali léčbu antihypertenzívy.... Více info |
Tlak pod pravým žeberním obloukemDobrý večer, již 3 rokem se potýkám s nadýmáním, rano obleknu podprsenku a již za 2 hodiny mám pocit ž e je mi podprsenka mala -objem hrudníku jakony se zvetšil - sundam ji a tlak se přestěhuje pod prave žebro a zasahuje až do trojuhelniku - není to každý den stejne - nekdy více jindy méně - nemám...Dobrý den paní Hano. Vzhledem k tomu, že již máte řadu vyšetření za sebou, tak problémy se žlučníkem... Více info |
Tlak pod očimaDobrý den, Ma.uz asi týden tlak pod očima a bolest kolem očí spánku a vpodstatě i pri pohybu mě bolí celé nad očima.. licni kosti takena ocnim jsem.byla asi.pred 3/4rokem..Scinti skeletu jsem.mela..a nikde nic..MR..mozku před rokem....mám vytrženou 6tku vlevo nahoře a vpravo nahoře rozpadly zub..nevím...Dobrý den, bez zubního, očního, ORL vyšetření se neobejdete. Takže praktik zcela jistě tímto směrem... Více info |
Již několik měsíců mám tlak pod a za žebryDobrý den, ráda bych se s Vámi poradila. Již několik měsíců mám tlak pod a za žebry na levé straně (jako bych tam měla kámen a ten tlačil), před několika týdny se k tomu přidalo pocit na zvracení (není to specifické před nebo po jídle), pálení žáhy (to bylo zaléčeno omeprazolem). Před a v době menstruace...Dobrý dem, děkuji za dotaz do naší poradny! Vaše potíže zní nepříjemně a je zajímavé, že dosavadní vyšetření... Více info |
Pořád mám problém s polykanim a tlakem v krku jako by mi to i zhoršovalo dýcháníDobrý den, prosím Vás chtěl bych se poradit už si nevím rady. Pořád mám problém s polykanim a tlakem v krku jako by mi to i zhoršovalo dýchání a tlaky v nadbrisku spojené s problémem i něco sníst. Problémy mám už od minulého léta kdy jsem podstoupil odběry krve, ORL, gastroskopii i sono břicha a nic...Dobrý den, jenom těžko si dokážu z Vašeho stručného popisu udělat jasnou představu o celkovém Vašem zdravotním... Více info |
Tlak pod pravým žebremVíce info |
Tlak pod levým žebremVíce info |
Tlak pod žebryVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |