Jak v zimě zajistit, aby pes nebo kočka přečkali mráz v pohodě a ve zdraví? - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Jak v zimě zajistit, aby pes nebo kočka přečkali mráz v pohodě a ve zdraví?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Atopický ekzém v ziměDobry den, jiz jsem Vam psala ohledne syna (2 roky, atopicky ekzem - pouze tvaricky, pouzivame 2x tydne Elidel, pri zhorseni denne). Moc Vam dekuji za odpoved. Jeste by me zajimalo, jaky je Vas nazor na pobyt venku v zimnim obdobi? Standardne byvame venku jen odpoledne - dve hodiny v kuse. Myslim, ze...Dobrý den, pobyt venku je podle mého názoru vhodný. Všeobecně se traduje, že v posledních letech lidé... Více info |
Pes equinovarusDobrý den, trpím vrozenou vadou pes equinovarus. Žiju aktivně- sportuji. Nikdy jsem si na svých nohou ničeho zvláštního nevšímal, ale po té jsem začal pociťovat, že po pár týdnech v nové botě se mi neustále na levé botě sešlapává zévní hrana. Začal jsem si všímat že došlapuji více na levou hranu. Vyzkoušel...Jedná se opravdu o dotaz, který může být odpovězen je po řádném ortopedickém vyšetření včetně vyšetření... Více info |
Svědění na různých místech těla - kočkaDobrý den, prosím o pomoc. Již přibližně 10-14 dní mne trápí svědění na různých místech těla (ramena, stehna, paže, prsty, hlava - i vlasová část, krk...) nutkající ke škrábání. Svědění se podobá kousnutí komárem nebo podobným hmyzem. Před nedávnem (2 měsíce) jsem si přinesla domů kotě, které se mnou...Dobrý den paní Adélo. Děkuji za Váš dotaz. Nejspíš se bude jednat o alergii na Vaše koťátko. Není to... Více info |
Kde je ,,zakopaný pes,,?Dobrý den, mám nějaké urologické problémy které se vyznačují nutkáním k močení i přesto že byla potřeba vykonána a divnými až palčivými pocity v podbříšku a močové trubici. Toto se mě děje již cca 2,5 týdne.Jsem bez výtoků, bez podráždění, nemočím častěji krom toho že se snažím teď dost doplňovat tekutiny...Dobrý den, určitě by jsem doporučila nyní jako první v řadě vyčkat na výsledek kultivačního vyšetření.... Více info |
Vyrážka v ziměDobrý den, prosím o radu. Již tři zimy bojuji s vyrážkou po celém těle. Vždy když se vice ochladí v listopadu nebo prosinci, tak se celý červeně osypu. Jsem atopik, ale takhle velké problémy jsem nikdy neměl a navíc kůže není tolik vysušená, ale spíš jen červená. Snažil jsem se kůži léčit Syndermanem...Dobrý den, pane Pavle, souhlasím s paní doktorkou - bude se jednat o chladovou kopřivku. Bohužel léčba... Více info |
Jak mam postupovat, aby jsem měl zase chuť na klasický sexDobry den je mi 49 let a s partnerkou name asi 4 roky moje partnerka I ja moc radi experimetujem a oba dva mame radi rimming a musim rict ze to nejvic vzrusuje a mam z toho nejvetsi poteseni ale problem je v tom kdyz mame mit klasicjy sex tak se mi moje prirozeni nechce ztoporit I pri vsunuti do pochvy...Dobrý den, pokud máte problém s erekcí jako takovou, to znamená, že jí vůbec nedosáhnete běžnou stimulací,... Více info |
Mám strach, aby se nejednalo o příznak rakoviny slinivky, nebo o rakovinu střeva?Dobrý den, ze soboty na neděli se mi stalo, že jsem cítil chvílemi mírné křeče v břiše a měl jsem zvýšenou teplotu 37,2 stupňů. V neděli jsem měl také řídkou stolici (šel jsem ale jen 1x). V pondělí jsem jedl trochu dietně (housku se šunkou, pil jen vodu, moc celkově jsem nejedl). Další den byla stolice...Dobrý den, někdy si říkám, že si z nás lékařů, celé naši poradny děláte dobrý den, že jsme Vám pro legraci... Více info |
KočkaVíce info |
Svrab kočkaVíce info |
Pes planusVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |