• Je osud spravedlivý ? - témata, diagnózy

  Na této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Je osud spravedlivý ?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info

 • Články na téma Je osud spravedlivý ?

 • Osud - je nevyhnutelný?

  Jak dalece vládne osud slepě a jak dalece prozíravě? Jak dalece má to či ono smysl a jak dalece to nemá? Jak to s tím osudem vlastně je? Co je příčinou nešťastné náhody? Je možné, že se některé věci stávají bezdůvodně?

  Více info


  Geny nemusí znamenat náš osud

  Termín epigenetika se uchytil ve 40. letech minulého století, ale epigenetika coby moderní disciplína je mnohem mladší, sotva odrostlá plínkám. První průlomová epigenetická událost se vlastně odehrála až roku 2003 a na svědomí ji měla jistá hubená hnědá myš. Epigenetika smetla ze stolu přesvědčení, že genetické modráky jsou psány nesmazatelným inkoustem. Věda musela najednou vzít v úvahu fakt, že ta či ona sada genů není neměnným souborem stavebních plánů či pokynů. Dvě naprosto stejné sady mohou vyprodukovat dva různé výsledky.

  Více info


  Je osud spravedlivý ?

  Zlo je negativní, černá stránka naší duše a má být potrestáno. Dobro je pozitivní, světlá stránka naší duše a má být odměněno. A co když člověk páchá zlé skutky a není potrestán? A co když hodný člověk má špatný úděl ? A když spravedlivý trpí?

  Více info


2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín