• Jízda na koni - poradna, diagnózy

    Zde je poradna o tématu: Jízda na koni. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info

  • Články na téma Jízda na koni

  • Jízda „na kolečkách“ prospívá zdraví

    Přestože obecně lidé méně nakupují, čísla ukazují, že pro in-line brusle to neplatí! Jen ve Velké Británii se ročně prodá okolo...

    Více info


    Jízda na koni léčí duši i tělo

    S lékařským doporučením absolvují hippoterapii pacienti s dětskou mozkovou obrnou, roztroušenou sklerózou či vozíčkáři.

    Více info


    Jízda na kole může být spojena s neplodností

    Studie zaměřená na jízdu na kole a její vliv na mužskou plodnost ukázala, že muži, kteří tráví v sedle více hodin, mají nižší...

    Více info


    Jízda na kolečkových bruslích má kladný vliv nejen na srdce

    In-line skating nebo také pohyb na kolečkových bruslích či roller skating patří mezi velmi oblíbené sporty. Však je to také skvělý...

    Více info


    Hipoterapie-terapie pomocí koní

    Přestože léčbu pomocí koní zdravotní pojišťovny nehradí, používají ji v havlíčkobrodské psychiatrické léčebně úspěšně už mnoho let. Účastní se jí na 300 klientů léčebny a další ambulantní pacienti.

    Více info


    Každodenní rizika: jízda na kole

    Jízda na kole – sport provozovaný již několik desetiletí všemi generacemi. Uvědomuje si však opravdu každý, jaká rizika v sobě...

    Více info


    Jízda na kole nemocnému srdci prospívá

    Cyklistika je sport, který může provozovat téměř každý, je vhodná i pro lidi se srdečními potížemi. Pokud rádi a často jezdíte...

    Více info


  • Dotazy na téma Jízda na koni

  • Scheuermann a aktivní jízda na koni

    Dobrý den, je mi 32 let a mám Scheuermanna (popis rentgenu viz. níže). Chtěla bych se zeptat, zda se při aktivní jízdě na koni - 1x týdně - krok, klus, cval tedy výcvik jízdy na koni (nikoliv hipoterapie) může stav zad zhoršovat? Bohužel se při jízdě na koni a po ní subjektivně cítím hůře - bolest zad...

    Dobrý den, nelze vyloučit, že se stav páteře bude se zátěží při jízdě na koni dále zhoršovat, zejména...

    Více info


    Jízda na koni

    Dobrý den, asi pred mesicem jsem ukoncila trictvrte rocni lecbu v rehabilitacnim centru s doporucenim domaciho cviceni + plavani, joga, atd.. Toto centrum jsem navstevovala kvůli bolesti zad a kvuli bolestem, ktere vystrelovaly do leve nohy a později mi zjistili vyhrezlou plotenku 4mm L3/L4 a zuzeny...

    Vážená Jano, doporučil bych se poradit s Vaším ošetřujícím lékařem. Neznám Váš momentální stav a nemohu...

    Více info


  • Přehled Jízda na koni

  • Jízda na kole



    Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín



Další témata

Jízda na kole Jízda na kole