Jizvy po laparoskopii - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Jizvy po laparoskopii. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Stav po gynekologické laparoskopiiDobrý den, Jsem 3 týden po laparoskopii salpingektomie pro mimoděložní těhotenství. Druhý den po laparoskopii jsem krvácela cca 5 dní. Nyní nekrvácím.Občas mám bolest na pravé straně, ale pouze při delší chůzi. Není to silná bolest prostě se to "ozve". Chci se zeptaz zda stačí jít na první kontrolu...Dobrý den, ano, kontrola koncem měsíce je dostačující. Bolestivé vjemy takto časně po operaci jsou... Více info |
Změny v okolí vpichu po laparoskopiiDobry vecer, po laparoskopicke operaci bricha se mi v okoli vpichu objevily takoveto hnede fleky. Nevim, zda jde jen o zmenu pigmentu, z důvodu operace nebo bych radeji mela k lekari? Moc dekuji za online konzultaci. ZuzanaDobrý den paní Zuzano. Děkujeme za Váš dotaz. Nepíšete, kdy operace proběhla. Nicméně předpokládám,... Více info |
Bolest v podbřišku po laparoskopiiDobry den, prosím o radu. Jsem 10 den po laparoskopii po mimodeloznim tehotenstvi po IVF s krvacenim do dutiny brisni. Byl mi odebran pravy vejcovod. Vse bez potizi. Jiz, ale 3 den pocituji bolest na prave strane pri dosednuti, je to vystrelujici bolest, ktera hned odezni, neni to velka bolest, ale...Dobrý večer paní Lenko. Deset dnů po laparoskopické operaci po mimoděložním těhotenství s odstraněním... Více info |
Potíže po laparoskopii, bolesti kloubů, měkkých tkání, únava, neprospívání, divné obtížeDobrý den, potíže trvají od zákroku v listopadu 2020 doteď. 11/2020 jsem byla na gynekologické diagnostické laparoskopii + hysteroskopii s vyloučením endometriózy – zákrok potvrdil malá ložiska v oblasti malé pánve. Po operaci jsem začala mít problémy, a místo úlevy přišla bolest, která trvá doposud. Jedná...Dobrý den Lucie,Dr.Žáková velmi podrobně shrnula nálezy a možné příčiny Vašich potíží. Byla... Více info |
Bolesti v podbřišku po laparoskopiiDobrý den,jsem cca 14 dní po laparoskopii,kdy mě odebrali vejcovody a cystu na pravém vaječníku,cca dva dny pociťují píchani v podbřišku na levé i pravé straně, spíše při pohybu,teploty nemám a ani žádný výtok.V sobotu jsem měla trochu zácpu,možná jsem byla nafouklá,vyměšování bylo obtížnější a bolestivé...Dobrý den, Nikolo, děkujeme za dotaz do naší poradny. Bolesti v podbřišku v takto relativně krátké době... Více info |
Změna jizvy po popáleniněDobrý den, před cca 3 měsíci se mi na ruce objevilo toto (viz. obrázek) nevím jak to přesně popsat. Dříve jsem se na tomto místě spálil, po pár dnech spálenina téměř zmizela, ale ne uplně. Po třech měsících se na toto místě začalo pomalu tvořit, to co tam mám teď. Cítím se úplně v pořádku, jen mě...Dobrý den - souhlasím s dr. Smejkalovou - nejspíše jde o ložisko infekce - bakteriální nebo mykotické.... Více info |
Rehabilitace jizvyDobrý den, před měsícem a půl jsem si zranila nohu na holeni asi 3 cm nad nártem. Řezná rána velká asi 3 cm prošla ventrálně přes podkoží a fascii k přední skupině svalstva, šlachy přerušeny nebyly. Rána byla ošetřena, zašita a dobře se zahojila. Pod jizvou mám od té doby otok, který neustupuje a jeho...Dobrý den paní Naďo, doporučuji Vám několikrát denně provádět rehabilitaci jizvy. Přikládám Vám postup:... Více info |
Bolesti hlavy v místě jizvy.Hezký den, v srpnu r.2019 jsem omdlela a spadla z barové židle přímo na hlavu. Bylo mi uděláno pouze RTG lebky, to podle lékařů bylo v pořádku, bez zlomenin. Je možné, že tam mohla být nějaká mikroprasklina, kterou na RTG mohl lékař přehlédnout? Pouze si mě nechali dva dny v nemocnici s otřesem mozku....Dobrý den, Blanko, naprosto souhlasím s MUDr. Zatloukalovou - jizva může pobolívat i leta, pravidelně... Více info |
Rehabilitace jizvyDobrý den jsem týden po operaci pupeční kýly vše proběhlo v pořádku akorát mám okolo pupeční dutiny to mám tvrdé lékař mě řekl že je to v pořádku předem děkuji za odpověďDobrý den pane Vlastimile, dle přiložených fotografií by měla být rána skutečně v pořádku. Není zarudlá,... Více info |
Bolest břicha, necitlivost po laparoskopii, celková slabost a nevůleDobrý den. Jsem žena, 42 let, štíhlá, léčím se s hypereozinofilním syndromem asi 5 let. Mé potíže začaly zhruba před 3 měsíci. Bolesti břicha spíš křečovité, nejvíce okolo pupku a napravo v podbřišku, jako kdybych měla "slepé střevo". Nevolnosti, nechutenství,zhubla jsem asi 8kg za 3 týdny. Jela jsem...Dobrý den, kolegyně výše toho napsala hodně, já jen doplním svůj pohled na výsledky krevního obrazu.... Více info |