• Koenzym q1 - diagnóza, příznaky, léčba

  Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Koenzym q1. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Koenzym q1.

 • Články na téma nemoci Koenzym q1

 • Veledůležitá látka nejen pro srdce: koenzym Q1

  Koenzym Q10 je pro organismus zcela nezbytnou látkou, která se podílí na všech pochodech v těle, při kterých se potřebuje a spotřebovává energie. Podporuje tvorbu energie v těle a dodávku kyslíku krvi do všech důležitých orgánů.

  Více info


  Koenzym Q 1 - zdroj energie pro buňky

  Antioxidant, zdroj energie pro buňky, katalyzátor biochemických reakcí. Zvyšuje fyzickou i psychickou kondici (přepracování, stres), zpomaluje proces stárnutí a předchází nádorům, dodává energii srdečnímu svalu, výrazně zkracuje dobu rekonvalescence.

  Více info


  Koenzym Q1 (Ubidekarenon či Ubichinon)

  Koenzym Q10 dosáhl doslova světového významu pro mimořádné účinky, prokázané studiemi. Ti, kdo pochopili význam Q10, založili odbornou společnost s názvem International Coenzyme Q10 Association. Současně došlo ke vzniku nové lékařské, nebo spíše vědecké specializace, kterou její stoupenci nazvali mitochondriální medicína. Q10 je znám relativně dlouho, do povědomí široké odborné veřejnosti však vstoupil až roku 1978, kdy za jeho výzkum dostal Angličan Peter Mitchell Nobelovu cenu! Mohu s velkým potěšením konstatovat, že v současnosti je Q10 látkou, o jejímž významu má stále větší povědomí rostoucí část laické veřejnosti.

  Více info


  Koenzym Q 1 lidskému tělu pomáhá

  Koenzym Q 10 dokáže chránit buňky před nepříznivými vlivy, zpomaluje ucpávání cév, snižuje krevní tlak a pomáhá tam, kde srdce selhává. Srdeční sval ho potřebuje pro získávání energie, která mu umožňuje nepřetržitý pohyb. Lidské tělo si sice koenzym Q 10 vyrábí, ale jeho produkce od pětadvacátého roku života významně klesá. Tvrdí to přednosta Centra preventivní a sportovní medicíny košické lékařské fakulty Daniel Pella.

  Více info


  Nutri-Nano CoQ-1 3.1 x - 3x silnější koenzym Q-1

  Tento nový výrobek firmy Solgar obsahuje přírodní koenzym Q-10 získaný fermentačním procesem a uzavřený ve vodě rozpustných nano-micelách.

  Více info


  Koenzym Q1 může pomáhat při neurodegenerativních onemocněních

  Většina lidí zná hodnotu koenzymu Q10 pro srdce. Nedávno byl publikován případ, který naznačuje, že koenzym Q10 se může podílet na reverzi neurovegetativních onemocnění včetně amyotrofické laterální sklerózy (ALS).

  Více info


 • Dotazy na téma Koenzym q1

 • Propycil, Hlíva ústřičná a Koenzym Q1 - jdou dohromady?

  Dobrý den, beru Propycil na štítnou žlázu a protože mám ještě i chronický únavový syndrom tak jsem si na podporu imunity koupila Hlívu ústřičnou a Koenzym Q10 a chci se zeptat jestli je můžu brát dohromady s Propycilem? Moje endokrinoložka má asi dovolenou - nemůžu se jí dovolat tak proto píšu Vám. Děkuji...

  Dobrý den, ano, můžete.

  Více info


  Reakce na koenzym Q1 nebo lecitin

  Dobry den, asi před měsícem jsem přišla ke své obvodni lekarce s tím ze se semnou něco děje. Každý den se u me projevovalo něco jiného. Únava, bolest jater, zazloutnuti položky a oči se zakalenim, bolest hlavy (vzadu) oci a spatne vidění, brnění jazyka vyrazka na rtech, svedeni na hlavě a pálení a nasledne...

  Dobrý den, je opravdu možné, že taková reakce nastala, můžete být na jeden z přípravků (nebo na jeho...

  Více info


  Koenzym Q 1

  Jsem 4 roky po operaci,mám biolog.chlopeň.Mohu začít užívat koenzym Q 1O.?Je to vůbec potřebné jako podpůrný prostředek pro srdce? Děkuji

  Nejvýraznější výsledky podávání koenzymu Q10 jsou u srdečních chorob, prokázalo se zlepšení stavu i u...

  Více info


 • Poradna na téma Koenzym q1

 • Propycil, Hlíva ústřičná a Koenzym Q1 - jdou dohromady?  Více info

  Reakce na koenzym Q1 nebo lecitin  Více info

  Koenzym Q 1  Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín