mám stres vyjít ven bez lexaurinu - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci mám stres vyjít ven bez lexaurinu. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí mám stres vyjít ven bez lexaurinu. |
Užití lexaurinu před maturitouDobrý den, Je mi 20 let, a mám předepsaný Lexaurin, který neberu nijak pravidelně, ale jen když vím, že mě čeká nějaká náročná situace. Mám totiž velmi silnou fobii, která se objevuje téměř vždy, když vím, že na něčem záleží a že je na mě upřena plná pozornost. Mívám kvůli ní úzkostné stavy, dostavuje...Dobrý den slečno Anno. Děkujeme za Váš dotaz. Lexaurin můžete užít až 3x denně. Nepíšete, zda jste někdy... Více info |
Po porodu mám část konečníku vylezlý venDobry den, po porodu mam cast konecniku (kuze) vylezly ven, nijak to neboli, da se i zastrcit zpet, ale po chvili opet vyleze. Trapi me to z estetickeho hlediska, ale i kvuli obtizne hygiene po stolici. Da se s tim neco delat?Dobrý den, podle fotografie se jedná o hemoroidy (vnější i vnitřní- vnitřní hemoroid se dá "zastrčit"... Více info |
Společné užívání melatoninu a lexaurinuDobrý den, objevily se u mne záchvaty uzkosti a nespavost. Po vyšetření u lékaře mi paní doktorka předepsala Lexaurin. A já používám ještě melatonin, ale ten sám mi vyřešení nespavosti nepomohl. Proto bych se vás chtěl zeptat jestli tyto léky mohu kombinovat nebo ne, případně v jakém poměru. S Lexaurinem...Dobrý den pane Marku, děkujeme za Váš dotaz. Pokud jste vyzkoušel melatonin a na kvalitu spánku to u... Více info |
Už přes rok mám pocit že mám něco v krkuDobrý den Už přes rok mám pocit že mám něco v krku byla sem u své obvodní lékařky tak nic nenahmatala každopádně doporučila orl,pak to přestalo neobjednala sem se.Ale poslední dobou jako by se to vrátilo.Na mandlích mám nějaké boulicky a dneska když mě to trápilo posvitila sem si do krku a po vyplaznuti...Dobrý den, píšete, že potíže máte s přestávkami již rok, ale doporučené ORL vyšetření jste doposud neabsolvovala.... Více info |
Mám bolesti prsa, každé ráno mám na pyžamu krvavý flekDobry den, mám bolesti prsa, každé ráno mám na pyžamu krvavý flek. Už druhy rok chodím na sono, každý půl rok. Vim jen ze mám ve žláze polyp. Půl roku jsem měla klid a teď už 14 dni mám jestw větší bolesti než kdy dříve a vytéká mi z prsa krev, to se mi nikdy nestalo. Na sono jsem objednána ale mám strašný...Dobrý den, Magdaléno určitě souhlasím s paní doktorkou, že bez vyšetření lze jen velmi těžko hodnotit,... Více info |
Menstruace, co vyšlo ven - sliznice?Dobrý den, dnes mám první den (krvácení) menstruace. Po močení jsem v toaletě nalezla tento kus, nejspíše sliznice. Velikost 13cm. Menstruace pravidelná, bolestivá stejně jako předešlé. Mohu se optat, zda se jedná pouze o sliznici?. Antikoncepci neužívám. Děkuji za odpověď.Vážená paní Z nepříliš kvalitní fotografie s malým rozlišením a dvojrozměrné těžko stanovit diagnózu... Více info |
Srdeční arytmie stresVíce info |
Tlak na hrudi stresVíce info |
StresVíce info |
Zvýšená náplň jugulárních vénVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |