Měření krevního tlaku jen u lékaře nebo i doma? - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Měření krevního tlaku jen u lékaře nebo i doma?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Měření krevního tlakuDobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné, případně zda mám řešit když krevní tlak v klidu mám doma naměřený zhruba 120/75 a potom se postavím a hodnoty jsou 120/102... děsí mě, že mi stoupne pouze diastolický. Případně jaké hodnoty by dospělá žena měla mít ve stoje. Moc děkuji za informaci. Pro...Dobrý den, Ivano, to, co popisujete se stává. Jedná se o přirozenou reakci Vašeho organismu. Za normálních... Více info |
Mám občasné výstupy krevního tlakuPríjemný dobrý deň, chcela by som sa poradiť s nasledovným zdravotným problémom: Mám 64 rokov a má občasné výstupy krvného tlaku cca od r. 2016, ale zatiaľ bez liečby. Tlak cca 140-159/60-85/60-72, hlavne prvé meranie je vyššie, už druhé a tretie je v norme. Obvodná lekárka mi niekedy pichá magnesium...Dobrý den, 24 hodinová ambulantní monitorace tlaku krve dopadla dobře. Vysoký tlak prokázán nebyl a proto... Více info |
Náramek na měření tlakuDobrý den, Existuje nějaký chytrý náramek který dokáže detekovat krevní tlak dostatečně přesně na to, aby uměl upozornit na nezvikle vysoké či nízké hodnoty? Nebo je to úplný nesmysl? Předem díky za odpověď.Dobrý den, zatím není schválené jiné měření krevního tlaku než na paži. Je nutné, aby se krevní tlak... Více info |
Chci se jen zeptat, jestli tomu jen špatně rozumím, nebo to je správně zhodnoceno.Dobrý den, potřeboval bych radu ohledně výsledku Holterova monitorování. V závěru je uvedeno, že jsem v průběhu měl 2 monotopní KES, přitom v souhrnné statistice je průměrný KES/hod 63. Poté jsem si všiml 253 SVES. Chci se jen zeptat, jestli tomu jen špatně rozumím, nebo to je správně zhodnoceno. Děkuji....Vážený pane, neobávejte se, na EKG Holteru k tomu není důvod, je zcela v pořádku. Ojediněle KES má každý,... Více info |
Léčba vysokého krevního tlaku, plánování těhotenstvíDobrý den, plánujeme miminko, ale již dva roky užívám léky na vysoký tlak Concor 5. Můžu tyto léky nadále užívat nebo je nutné je změnit před plánovaným těhotenstvím nebo případně po otěhotnění? Konzultovala jsem to se svým kardiologem, ale jistou odpověď jsem nedostala, prý si není jistý. Nerada bych...Dobrý den, jak píše pan doktor. Pokud není nutné vylože užívat Concor, poté bude dobrá změna na Dopegyt.... Více info |
Operace vysokého krevního tlakuVíce info |
Měření glykemie vícekrát za denVíce info |
Měření cukru v krviVíce info |
Měření tlaku krveVíce info |
Měření nitroočního tlakuVíce info |