Mléko (ne)zahleňuje. Záleží na tom, čemu věříte - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Mléko (ne)zahleňuje. Záleží na tom, čemu věříte. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Je krabicové mléko ještě stále mléko?Mléko je nejdokonalejší živina v přírodě. Dá se ale to samé říci i o bílé tekutině v krabici, kterou za mléko považujeme? Bohužel...Více info |
Věříte lékařům? Já už ne!Angíny, alergie, kandidózy, deprese, ... Proč mě vlastní zkušenosti dovedly k názoru, že lékaři často vůbec nevědí, jak pacienty doopravdy léčit. Už mnohokrát jsem si nakonec musela pomoci sama. Dočkám se poděkování od zdravotní pojišťovny?Více info |
Po ukončení kojení dbejte na mléko a prebiotikaUkončení kojení je okamžikem zlomu ve výživě dítěte: na imunitu dítěte jsou kladeny stále vyšší nároky, ale rodiče od tohoto…Více info |
Věříte antikoncepci? Pozor na některé léky, mohou snížit její účinnost!Pokud berete hormonální antikoncepci, jistě si přejete, aby byla spolehlivá. Její schopnost zabránit nežádoucímu otěhotnění však...Více info |
Nepleťte si laktózovou intoleranci s alergií na mlékoMléko a mléčné výrobky jsou vhodnými potravinami téměř pro všechny věkové skupiny. Určitá omezení přináší nepříjemnost zvaná…Více info |
Mléko a mléčné výrobky prospívají pokožceJe prokázáno, že až 50 % změn na kůži je ovlivněno nesprávným životním stylem. Zhruba z poloviny máme tedy za stav naší pokožky…Více info |
Čekám dítě – co jíst a čemu se raději vyhnout – část 1.Plánujete rodinu a záleží vám na vývoji vašeho dítěte? Pak je ideální, aby byl váš jídelníček co nejvíce pestrý a zdravý. A to...Více info |
Správný výběr kompresivních punčoch aneb Na velikosti záležíJednoduchým a stále více rozšířeným způsobem léčení všech stadií chronické žilní nedostatečnosti je nošení kompresivních punčoch....Více info |
Jak je na tom vaše srdce?Češi vědí, jak se bránit potížím, ale neřídí se tím. O tom, že nemoci srdce a cév jsou současným zabijákem číslo jedna, se ví.…Více info |
Mléko jako příčina rozvoje obezity?Nejde o to, že z jakýchsi nepochopitelných důvodů mám vůči mléku averzi (třeba, že bych trpěl laktózovou intolerancí). Nemám. Mám problém s tím, jak se mléko prezentuje a především jak se produkuje a následně zpracovává. Mléko je totiž stále inzerováno jako zdravý ?nápoj" (!), a to nejenom pro děti.Více info |