Mohlo by vaše dítě mít ADHD? - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Mohlo by vaše dítě mít ADHD?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
ADHD a depreseDobrý den, jako dítě jsem měl diagnostikovánu lehkou mozkovou disfunkci. Nyní (je mi 43 let) zápasím již pár let s depresemi a úzkostí. Po spoustě peripetií a různá léčbě antidepresivy, která deprese jen zmenšila jsem se dostal k nové paní psychiatričce, která po rozhovoru a sérii testů konstatovala,...Dobrý den Petře. Lehká mozková dysfunkce a ADHD je totéž, to první bylo používáno v 80 tých letech.... Více info |
Mohlo by se jednat o syfíis?Dobrý den. Mám dotaz. Zasílám vám tří fotografie. Ta méně výrazná je z roku 2018, po které jsem byl testován na syfíis- s negativním výsledkem. Poté ještě jednou, při předoperačním vyšetřením kvůli op srdce- opět negativní. Druhá fotka je focena před měsícem, den po nechráněné souloži. Se mi na...Ještě odpovídám na popisovanou tuhost útvaru. Pravděpodobně došlo k vytvoření trombu. Doporučuji heparoid... Více info |
Myslím, že mám ADHDZdravím, je mi 20 let a jsem si v podstatě jistý, že mám ADHD. K závěru jsem došel po týdnu zkoumání ADHD a zpětné analýzy svého života. Dříve jsem ADHD nikdy nezkoumal a nikdo si to neuvědomil, jen kamarádi si ze mě občas dělali srandu. V tom, co mě baví jsem extrémně dobrý, získávám různá ocenění...Dobrý den Maxime, ADHD se vyznačuje hyperaktivitou, impulzivitou a nepozorností. Obvykle tedy bývá diagnostikována... Více info |
Mám strach, že by mohlo jít o nádor střeva nebo konečníku.Dobrý den, předevčírem jsem na stolici uviděl malé množství jasně červené krve. Dnes už krev na stolici nebyla, ale zas na její části bylo vidět větší množství hlenu. V první polovině minulého kalendářního roku jsem 3x absolvoval Barronovu ligaturu kvůli tomu, že mi byla v srpnu 2018 provedena...Dobrý den pane M., nemyslím si, že toto období je vhodná doba aby jste opět začal využívat poradnu a... Více info |
Ritalin u ADHDDobrý den, je mi 22 let a mám diagnostikovanou ADHD/ADD, s tím že příznaky odpovídají variantě bez hyperaktivity. Chci se zeptat, jestli se lidem nad 18 smí předepisovat ritalin, případně jaké podmínky já, nebo psychiatr musíme splňovat aby mi byl předepsán ? Vím že se na vše mohu zeptat svého psychiatra...Dobrý den, já se domnívám, že psychiatr vám ritalin psát může pokud to uzná za indikované. píše se to... Více info |
ADHDVíce info |
Adhd v dospělostiVíce info |
AdhdVíce info |
Nemoc adhdVíce info |
Adhd syndromVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |