• Nadprůměrná inteligence - diagnóza, příznaky, léčba

  Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Nadprůměrná inteligence. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Nadprůměrná inteligence.

 • 
 • Články na téma nemoci Nadprůměrná inteligence

 • Inteligence je sexy

  Poslední tendencí v otázce výběru partnerů je upřednostňování inteligence a vzdělanosti. Z jedné australské studie vyplývá, že pro každého desátého chlapce je inteligence součástí sex appealu. Dokonce na internetu vznikla nová seznamka pro ty, kdo hledají spíše vysoké IQ než krásu, píše italský deník La Repubblica.

  Více info


  Krátkozrakost a inteligence často kráčí ruku v ruce

  Američtí oftalmologové se nedávno pustili do revize statistik a došli k nečekanému zjištění: v průběhu posledních čtyřiceti let...

  Více info


  Inteligence - otevřenost bytí

  Inteligence je prostě jen otevřenost bytí - jedná se o schopnost vidět bez předsudků, schopnost poslouchat bez přerušení, schopnost být s věcmi, aniž bychom si o nich předem dělali představy - to je inteligence. Inteligence je otevřenost bytí.

  Více info


  Aktivita klíšťat je letos nadprůměrná

  Aktivita klíšťat je v letošním roce díky teplé zimě nadprůměrně vysoká. Chceme-li v létě vyrazit do přírody, velmi pravděpodobně se… 

  Více info


  Pomůže umělá inteligence získat lékařům čas na pacienta?

  Stále větší počet povinností v oblasti zdravotnické dokumentace se stává realitou českého zdravotnictví. Lékaři jsou často zahlcováni narůstajícím objemem administrativy. Ta jim bere potřebnou energii a čas, které by mohli věnovat svým pacientům.

  Více info


  Umělá inteligence pomáhá při diagnostice a léčbě

  V diagnostice a léčbě nemocí se budou čím dál více uplatňovat moderní technologie. Tvrdí to odborníci, kteří vyvíjejí umělou inteligenci. Počítač dokáže už dnes vyhodnotit diagnózu a navrhnout léčbu rychleji než lékař, a navíc přitom vychází z více kritérií. Současné trendy v medicíně prezentovali na dnešním festivalu technologií Future Port Prague lidé z IBM, kteří na nich pracují.

  Více info


  Co je to emoční inteligence?

  Emoce byly v kultuře 20. století dlouho přehlížené jako nepodstatné a určené nanejvýš pro soukromé potřeby. Přisuzovaly se spíše ženám, zatímco muži měli na starosti logické myšlení. Dnes už víme, že skutečnosti neodpovídá ani jedno. Emoce nejsou typicky ženské a zrovna tak není typicky mužské ani racionální uvažování.

  Více info


  Základní hodnoty emoční inteligence

  Určitě stojí za to podívat se na základní hodnoty, které amerciký psycholog Carl Rogers definoval pro komplexně funkční, emočně inteligentní osobu. Rogers je definoval v 60. letech minulého století, dříve než byl definován pojem emoční inteligence. Rogers předpokládá, že vlastnosti uvedené níže nás rozvíjejí z hlediska emoční inteligence:

  Více info


 • Dotazy na téma Nadprůměrná inteligence

 • Vliv konzumace ryb na vývoj inteligence dítěte v těhotenství

  Dobrý den, jsem ve 13. týdnu těhotenství. Má vliv konzumace ryb na vývoj inteligence dítěte? Pokud ano, tak do kterého měsíce těhotenství. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, mořské ryby jsou zdrojem jódu a některých nenasycených mastných kyselin, obojí je prospěšné...

  Více info


  Nadměrná až nadprůměrná plynatost

  Dobrý den. Už od dětství jsem trpěl nadměrnou plynatostí. Ale v posledních cca 5 letech trpím nadprůměrnou plynatostí. Břicho je nadprůměrně nafouklé ať jím či ne. Jím denně několikrát v menších dávkách ale často. Plynatost odchází cca 30x za hodinu a to po celý den. Zkoušel jsem i den nejíst ale nic...

  Dobrý den. Ano, plynatost souvisí s překyselením / překyselováním. Nenapsal jste to nejdůležitější, tedy...

  Více info


  Inteligence

  Mám neurofibromatozu von recklinghausen (typ1), je možné náhlé snížení inteligence?

  Dobrý den,Vaše choroba s inteligencí nesouvisí, nepostihuje mozek, pouze může vzniknou Schwanom na sluchovým...

  Více info


 • Poradna na téma Nadprůměrná inteligence

 • Vliv konzumace ryb na vývoj inteligence dítěte v těhotenství  Více info

  Nadměrná až nadprůměrná plynatost  Více info

  Inteligence  Více info

2023 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín