• Narcističtí upíři - témata, diagnózy

  Na této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Narcističtí upíři. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info

 • 
 • Články na téma Narcističtí upíři

 • Citoví upíři

  Přestože se citoví upíři chovají jako bytosti noci, ve skutečnosti na nich není pranic tajemného ani nadpřirozeného. Tato melodramatická metafora není nic jiného než klinická psychologie v halloweenské masce. Citoví upíři jsou z psychologického hlediska lidé, kteří trpí poruchami osobnosti.

  Více info


  Disociální upíři

  Disociální upíři jsou závislí na vzrušení. V běžné řeči se jim říkává i asociální. Bývá pro ně příznačné, že nemají rádi večírky, oni je přímo milují. Ochotně přehlížejí společenská pravidla a dělají si, co chtějí. Rovněž milují sex, drogy a rokenrol.

  Více info


  Histriónští upíři

  Histriónští upíři bojují o pozornost a uznání. Jejich silnou stránkou je krásný vzhled. Všechno ostatní je vedlejší. Histrióni se přetrhnou, jen aby vám pronikli do života nebo do podniku. Ovšem pozor, označení histriónský se totiž rovná velkému dramatu. To, co vám předvádějí, je jen a jen velkolepé divadlo.

  Více info


  Narcističtí upíři

  Všimli jste si někdy, že lidé s přebujelým egem mají tendenci všechny kolem sebe shazovat? Cílem narcistických upírů totiž je naplno prožívat velkolepé fantazie o tom, že jsou nejchytřejší, nejnadanější, prostě po všech stránkách nejlepší na světě. Vlastně si ani nemyslí, že by byli lepší než druzí lidé, protože druhé ani neberou v potaz. Vidí a vnímají pouze sebe.

  Více info


  Úzkostní upíři

  Úzkostní upíři jsou závislí na bezpečí, jehož podle svého názoru mohou dosáhnout neutuchajícím ulpíváním na detailech a získáváním a udržováním kontroly nad vším. Jejich chování bývá spojováno s úzkoprsostí, pořádkumilovností, šetrností, precizností; pro samé nadbytečné, postradatelné, nepotřebné stromy však nevidí les.

  Více info


  Paranoidní upíři

  Slovo paranoia v běžné řeči znamená ulpívavé přesvědčení, že někdo dotyčného člověka pronásleduje. Patrně je pro vás těžké představit si, co by mohlo být na bludech o pronásledování vábného.

  Více info


  Negativní lidé a energetičtí upíři

  Negativní lidé jsou jako černá díra. Z ničeho nic se objeví a vysají z vás všechnu energii. Snažíte se zůstat pozitivně naladěni a ve svém středu, ale jejich negativita vás odebírá o životní energii, začínáte být vyčerpaní a kolikrát začnete propadat depresi.

  Více info


2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín