• Naturopatie - témata, diagnózy

  Na této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Naturopatie. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info

 • 
 • Články na téma Naturopatie

 • Jak zatočit s chřipkou a nachlazením pomocí klinické naturopatie

  Venku zima, uvnitř přetopeno a nevětráno. Přeplněné metro nebo tramvaj, kancelář či škola se spoustou lidí. Takové prostředí viry přímo milují. Když se k tomu přidá méně pohybu na čerstvém vzduchu a nevhodná strava, naše imunita to jednoduše nezvládne a nachlazení, nebo rovnou chřipka jsou tady. Jak se jim ubránit, aniž byste museli vykoupit lékárnu? Léty osvědčené přírodní recepty i odborná doporučení představuje Michaela Carter, klinická naturopatka, která kombinuje tradiční, generacemi ověřené rady s nejnovějšími vědeckými poznatky o bylinné, přírodní a nutriční medicíně.

  Více info


  Naturopatie

  Pomoc tělu, aby se uzdravilo samornPrvní muž, který si koupal ve studeném potoce podvrknutý kotník, bezděky prováděl naturopatii.

  Více info


  Filosofie a historie klinické naturopatie

  Klinická naturopatie je novodobý pojem, nicméně její kořeny sahají až do daleké historie. Základní principy naturopatie jsou staré tisíce let a svůj význam mají i v dnešní době.

  Více info


2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín