Naučte se, jak si správně sáhnout na PRSA - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Naučte se, jak si správně sáhnout na PRSA. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Bolest prsa a bulka bradavky u mužeDobrý den Jsem muž 39 let a Půl roku mám problém z bradavkou a okolo bradavky cejtil jsem páchání abcas svědění je to levé straně , před tydnem si mi udělala na prsnim dvorci boulicka na dotek je trochu citlivá a občas cejtim tlak na cele prso . Tet pracuji v zahraničí a nemám tu doktora můžete...Dobrý den pane Mario. Bohužel ani jedna fotografie nemá takovou kvalitu, aby se nález dal posoudit.... Více info |
Mám bolesti prsa, každé ráno mám na pyžamu krvavý flekDobry den, mám bolesti prsa, každé ráno mám na pyžamu krvavý flek. Už druhy rok chodím na sono, každý půl rok. Vim jen ze mám ve žláze polyp. Půl roku jsem měla klid a teď už 14 dni mám jestw větší bolesti než kdy dříve a vytéká mi z prsa krev, to se mi nikdy nestalo. Na sono jsem objednána ale mám strašný...Dobrý den, Magdaléno určitě souhlasím s paní doktorkou, že bez vyšetření lze jen velmi těžko hodnotit,... Více info |
Jak se tedy správně tlak měří?Dobrý den, je mi 34 let. Chtěla bych se zeptat ohledně správného měření tlaku. Při prvním měření tlaku ráno mám nekdy 114/91 i 92, 2. měření 108/72, 3. měření 119/86. Ve většině případů se i během dne můj spodní (diastolicky) tlak pohybude kolem 85. Někdy méně. Systolicky tlak mám vždy 110az125. U lékaře...Dobrý den, hodnoty TK, které měříte určitě jsou normální, určitě by jsme nenasazovali léčbu antihypertenzívy.... Více info |
Pred dvouma mesicema jsem si vsimnul zvetseneho prsa, je mi 3 a jsem muzDobry den pred dvouma mesicema jsem si vsimnul zvetseneho prsa je mi 30 a jsem muz obcas me boli zebra nad prsem a jde to az k lopatce muzete mi poradit co to muze byt predem dekuji za odpovedDobrý den, pokud pozorujete změnu tvaru, velikosti prsa a to zejména pokud je nález asymetrický, hmatáte... Více info |
Červený flíček v oblasti prsaAsi pred 2 mesiacmi sa mi objavil cerveny flak pod bradavkou. Vyzeralo to skor ako 'mosquito bite'. Ale nesvrbelo to ani nebolelo. Postupne sa to zmensilo ale este stale tam mam malu fialovu modrinu. Mala by som ist k doktorovi? Problem je ze cestujem a momentalne som v thajsku.Dobrý den, máte k tomu nějaké zdravotní obtíže? O kolik se původní nález zmenšil? Jak jste původní nález... Více info |
Problémy s dýcháním a bolest u levého prsaDobrý den, jsem rok po prvním porodu. A prave od toho porodu mám problémy. Bolí mě neustále levá noha v oblasti lýtka, bolest vystreluje až do stehna. Zároveň na té levé noze mám otekly kotník. Ne hodně teda, ale přesně kde je kost na kotniku, tak tu mám nateklou. Také mám občas pocit slabosti, motani...Dobrý den milá Jitko, děkuji za Váš dotaz. Již jsem vám před nějakou dobou odpovídala na Váš dřívější... Více info |
Bolest prsaVíce info |
Správné stravováníVíce info |
Bolestivá prsaVíce info |
PrsaVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |