Nerozumím tomu, co mi lékař říká - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Nerozumím tomu, co mi lékař říká. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Může být nález na MR zkreslený kvůli tomu, že jsem měla udělaný špatně culíku a tlačil mě?Dobrý den, dělali MR pátéře ( klasická po roce kvůli RS) je tam nález. Může být zkreslený kvůli tomu, že jsem měla udělaný špatně culíku a tlačil mě ? Cítila jsem díky tomu bolest . A teď nevím zda to může být špatný kvůli domu. Já vím je to hloupá otázka ale teď to nemůžu vyhnat z hlavy. Verdikt od...Dobrý den, Váš nález na MR mozku a míchy nemůže být typem culíku, jeho lokalizací, tlakem na lebku a... Více info |
Už dlhšiu dobu mávam silné palpitácie, únavu a totálne vyčerpanie a k tomu nízky tlakDobrý deň, potrebovala by som poradiť. Už dlhšiu dobu mávam silné palpitácie, únavu a totálne vyčerpanie a k tomu nízky tlak. Rozhodla som sa preto po porade so svojou kardiologičkou nasadiť holter, ktorý monitoroval činnosť srdca po dobu 7 dní. Prišli mi výsledky z holtera a potrebujem vedieť či je...Dobrý den, nález na Holter monitoraci popisuje normální sinusový rytmus po celou dobu monitorace, co... Více info |
Nerozumím ani svému fyzickému tělu ani tomu psychickémuDobrý den, od loňského dubna mám neurologicke potize(bolest hlavy,motani,vnitřní třes,třes,napětí,zimnice,nevolnost na žaludku)5/19vysetreni OL,krev v pořádku,EKG-doporučeno Mg,7/19-neurologie(EEG,MR mozku,ULT krkavic-vše bez nálezu)stav se upravil,bolest hlavy jen občasna,zbytek příznaků vymizel úplně.(V...Dobrý den, popisujete potíže od dubna 2019. Tyto potíže jsou zcela variabilní, nijak spolu nesouvisí... Více info |
Nový praktický lékařDobrý den Rád bych vás požádal o pomoc při hledání obvodního lékaře v oblasti nejlépe v oblasti Praha 14 popřípadě Praha 9 Děkuji za pomocDobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vzhledem k Vašemu požadavku bude zpracováván ještě zdravotní sestřičkou,... Více info |
Chci se jen zeptat, jestli tomu jen špatně rozumím, nebo to je správně zhodnoceno.Dobrý den, potřeboval bych radu ohledně výsledku Holterova monitorování. V závěru je uvedeno, že jsem v průběhu měl 2 monotopní KES, přitom v souhrnné statistice je průměrný KES/hod 63. Poté jsem si všiml 253 SVES. Chci se jen zeptat, jestli tomu jen špatně rozumím, nebo to je správně zhodnoceno. Děkuji....Vážený pane, neobávejte se, na EKG Holteru k tomu není důvod, je zcela v pořádku. Ojediněle KES má každý,... Více info |
Vůbec tomu nerozumím.Dobrý den. Moc bych Vás chtěla poprosit o radu. 18.11.2020 jsem podstoupila UPT v 7.tt. Je mi 45 let a 3 děti máme a vzhledem mé Leidenské mutaci jsem se rozhodla pro miniinterrupci. Vše proběhlo v pořádku u velmi zkušené lékařky pod USG. 4. den jsem začala hodně krvácet, tak mi byly píchnuty 2 injekce...Dobrý den, jen velice těžko my v online poradně zhodnotíme adekvátně Váš stav. Vyšetřili Vás 2 gynekologové,... Více info |
Domácí lékařVíce info |
Domácí lékař od a DO zVíce info |
Lékař online poradnaVíce info |
LékařVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |