Nerozvrátí antikoncepční pilulky hormonální rovnováhu ? - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Nerozvrátí antikoncepční pilulky hormonální rovnováhu ?. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Možnost otěhotnění, sos antikoncepční přípravekDobrý den, jedná se o gynekologický dotaz. Mám za sebou už dvě plata antikoncepce Ayreen a 30. 7. jsem dobrala druhé plato a měla následovat 7 dní pauza, jenomže jsem si to špatně vypočítala a prášky začala znova používat až 9.8.(dnes si budu dávat 5. prášek ze třetího plata), což odpovídá 9 dnů pauze....Dobrý den, možnost otěhotnění zde je, ovšem pouze velmi nízká. K ovulaci (uvolnění vajíčka dochází... Více info |
Myom dělohy a antikoncepční tělísko.Dobrý den! Je tomu dva roky, co mi gynekolog zjistil v děloze myom velikosti větší meruňky. Abych nemusela podstoupit operaci, za úplatu 6000 korun mi zavedl do dělohy antikoncepční tělísko s tím, že by se měl myom ztrácet až do úplného vymizení. Avšak po celou dobu buď špiním, anebo i po menstruačních...Dobrý den Jano. Není mi známo, že by nitroděložní tělísko dokázalo způsobit úplné zmizení myomu. Krvácení... Více info |
Zapomněla vzít antikoncepční pilulku 3x v měsíciDobrý den, stalo se mi, že jsem si zapomněla vzít antikoncepční pilulku 3x v měsíci. Jednu v 2. týdnu a další dvě ve 3. týdnu. Mezi tím jsem měla 2x v měsíci přerušovaný styk. Antikoncepce jsem vždy brala pravidelně rok a půl, bohužel na mě přišlo stresové období a nějak jsem na prášky zapomněla. Je...Dobrý den, nepravidelné užívání antikoncepce samozřejmě její efekt mírně snižuje, ale závisí zde na řadě... Více info |
Krvácení po užití jednorázové antikoncepční pilulkyDobrý den, v průběhu sprna jsem vysadila antikoncepci, první mentruaci po vysazení jsem dostala 40. den cyklu a to od 25. 9. do 29. 9. Proběhla naprosto v pořádku. Poslední den cyklu (29.9. - středa) jsem mela sex, bohužel si přítel nebyl jistý zda stihl vyvrcholit ,,mimo mě”, proto jsem si pro jistotu...Dobrý den Eliško, nejprve si ujasníme pojmy- PM 25.9., poslední den cyklu není poslední den menstruace,... Více info |
Možnost otěhotnění po vynechání 1 pilulkyDobrý den chtěla bych se zeptat, beru hormonální antikoncepci a v pondělí jsem si vzala prášek podle své doby. V úterý jsem měla sex a zapomněla si vzít večer prášek. Následně druhý den byl taky sex a po sexu jsem si ve spěchu vzala 2 prášky (za úterý a středu). Je možné že jsem těhotná?Vážená Adélo. Vzhledem k tomu, že nevíme, zda došlo k ovulaci a tedy v jaké fázi menstruačního cyklus... Více info |
Vcera jsem zapomnela uzit antikoncepcni pilulkuDobry den, Vcera jsem zapomnela uzit antikoncepcni pilulku HA Yadine (normalne uzivam ve 22:00). Opomenuti jsem si uvedomila dnes v 10:00 a tabletku jsem ihned uzila (opomenuti o 12 hodin). Je to tabletka ze tretiho tydne (posledni tyden, zbyvaji 4 tablety, z toho jednu bych mela uzit znovu dned)....Dobrý den, je dobře, že jste užila zapomenutou tabletu hned, jak jste si to uvědomila. Další tabletu... Více info |
Antikoncepční náplast EVRADobrý den, používám nově antikoncepční náplast evra. Při pohybu se mi ale krčí, tvoří se takové tunýlky, které ale nejsou přilepeny na kůži, jakmile si stoupnu, přilepeny opět jsou, okraje se neodlepují. Chtěla bych se zeptat jestli je účinnost stále stejná nebo se snižuje? Přikládám fotku. DekujuDobrý den, nemusíte mít obavu, účinnost snížena není, ty "tunýlky" jsou jen kosmetické, jejich podkladem... Více info |
Hormonální antikoncepceVíce info |
Hormonální profilVíce info |
Vysazení hormonální antikoncepceVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |