Nevytvářejte si žádné domněnky. - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Nevytvářejte si žádné domněnky.. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Nadměrné pocení? S Electro Antiperspirantem žádné dramaTrápí Vás nadměrné pocení dlaní, chodidel, podpaží, hlavy a dalších částí těla? Máte pocit, že by se Vám bez tohoto problému žilo lépe? Je pocení ve Vašem případě tak silné, že neumožňuje normálně fungovat ve společnosti? Bojíte se léta, protože se vše opět zhorší? Nemějte obavy, značková řada přístrojů Electro Antiperspirant pomáhá tyto problémy řešit již od roku 2010 a do dnešní doby pomohla desítkám tisíc lidí po celém světě!Více info |
Onemocnění ledvin u dětí nemusí provázet žádné typické příznakyNechutenství, bolesti hlavy, zpoždění v růstu nebo třeba zhoršení prospěchu, i tak mohou vypadat příznaky onemocnění ledvin u dětí. Na…Více info |
Výtažek z muškátu: žádné šarlatánství, ale skutečný rostlinný lékS nachlazením nebo zánětem průdušek většina lidí neběží hned k lékaři, ale zamíří do nejbližší lékárny. Existuje mnoho přípravků,...Více info |
Nevytvářejte si žádné domněnky.Vytvářením domněnek si jen říkáme o problémy, protože většina domněnek není pravdou, ale jsou fikcí.Více info |
Už žádné jehly na puchýře!Stačí nové krásné boty, které si poprvé nazujeme a vydáme se na delší procházku. A puchýře na sebe nenechají dlouho čekat. Zapomeňte...Více info |
Nyní léky beru týden a půl a k žádné změně nedošlo.Dobrý den, chci se poradit se svým problémem, který trvá již tři týdny.Nejspíš po dietní chybě jsem se jednou ráno probudil s řezavou bolestí v nadbříšku, bolela mě záda, měl jsem zimnici, potom návaly horka, teploty kolem 38, a také nechutenství. Průjem byl jen dvakrát a několikrát jsem zvracel šťávy,...Dobrý den, odpovím za gastroenterologa. Opět souhlasím s paní doktorou dietní, ale i režimová opatření... Více info |
Řezání očí, žádné oční kapky nepomáhajíDobrý den, už delší dobu trpím tzv. Řezáním očí. Po probuzení nejsem schopen bez delšího mnutí otevřít oči, protože to hodně štípe. Po opláchnutí očí se objevuje bílá tekutina Z internetu jsem se dočetl, že by to mohlo být syndrom suchého oka. U oční lékařky jsem dostal kapky ale zlepšení se téměř nedostavilo....Dobrý den, syndrom suchého oka bývá dlouhodoběšjí problém. Zde bohužel faktor - laserová operace stavu... Více info |
Na dítěti nepozoruje žádné vady ani anomálie, ale že je příliš maléDobrý den, chtěl jsem Vás požádat. Manželka je 20+2 dnu těhotenství a včera absolvovala další kontrolu ultrazvukem (včetně kontrolu ultrazvukem u dětského kardiologa). Bylo ji sděleno, že na dítěti nepozoruje žádné vady ani anomálie, ale že je příliš malé, že má zpoždění 2,5 týdne. V 16 tt jsme také...Vážený pane Pokud je růst proporcionální pak může jít o graviditu která je menší než by odpovídalo... Více info |
Žádné slinyDobrý den, je mi 20 let.Ze včera na dnešek jsem byl z jistého důvodu vzhůru. Když jsem dorazil ráno domů přestal jsem lehce polykat sliny. Začlo to jít ztuha jakoby šli ze předu a vzádu to mám prostě vysušený a jde to hodně špatně. Vypadá to jako když je to nastydlé a ten lalok vzádu je takový menší,...Milý Pepo - k lékaři se rozhodně vydejte. Za normálních okolností si člověk akt polykání neuvědomuje,... Více info |
Neobsahují žádné kortikoidy ani antibiotika?Dobrý den, chtěla bych se jen ujistit, že tyto léky : Hylak Forte, Endiaron, Gyno pevaryl, Cicatridina, Valetol, Fastum gel a fenistil gel neobsahují žádné kortikoidy ani antibiotika, která by mohli ovlivnit test na pohlavně přenosné nemoci, který byl proveden po 75. dnech? Vím, že se má provádět po...Dobrý den, Hylak Forte je eubiotikum, obsahuje bezzárodkový koncentrát bakterií, ATB ani KS neobsahuje.... Více info |