Nevytvářejte si žádné domněnky. - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Nevytvářejte si žádné domněnky.. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Výtažek z muškátu: žádné šarlatánství, ale skutečný rostlinný lékS nachlazením nebo zánětem průdušek většina lidí neběží hned k lékaři, ale zamíří do nejbližší lékárny. Existuje mnoho přípravků,...Více info |
Nevytvářejte si žádné domněnky.Vytvářením domněnek si jen říkáme o problémy, protože většina domněnek není pravdou, ale jsou fikcí.Více info |
Nadměrné pocení? S Electro Antiperspirantem žádné dramaTrápí Vás nadměrné pocení dlaní, chodidel, podpaží, hlavy a dalších částí těla? Máte pocit, že by se Vám bez tohoto problému žilo lépe? Je pocení ve Vašem případě tak silné, že neumožňuje normálně fungovat ve společnosti? Bojíte se léta, protože se vše opět zhorší? Nemějte obavy, značková řada přístrojů Electro Antiperspirant pomáhá tyto problémy řešit již od roku 2010 a do dnešní doby pomohla desítkám tisíc lidí po celém světě!Více info |
Onemocnění ledvin u dětí nemusí provázet žádné typické příznakyNechutenství, bolesti hlavy, zpoždění v růstu nebo třeba zhoršení prospěchu, i tak mohou vypadat příznaky onemocnění ledvin u dětí. Na…Více info |
Už žádné jehly na puchýře!Stačí nové krásné boty, které si poprvé nazujeme a vydáme se na delší procházku. A puchýře na sebe nenechají dlouho čekat. Zapomeňte...Více info |
16 let - žádné měsíčky - hubla jsemDobrý den... Mám docela problém. Je mi 16. Ještě nemám menstruaci. Na gynekologii jsme byli s mamkou. Doktroka to pořád oddaluje, že do 17 je čas a bla bla. Píchala mi vyvolávačku, nic se nestalo, možná jenom takový špinění. Byli jsme na ultrazvuku, prý mám malou dělohu, jinak je vše v pořádku. Mám...dobrý den, upřímně lékařka má pravdu, do cca 17 máte čas a je rozumné do Vás nyní necpat hormony, abyste... Více info |
Žádné sebevědomíDobrý den paní doktorko, je mi 42 let a celý život se trápím s problémem velmi nízkého,někdy mi připadá jako žádného sebevědomí.Mám středoškolské vzdělání a státní zkoušky z NJ.Vím zcela určitě,že můj problém pochází z dětství,kdy jsem byla po narození mladšího bratra,"odsunuta mámou na vedlejší...Dobrý den, píšete, že máte st. zk. z Němčiny a co jste dokázala, vidíte, to je moc pěkné. Je škoda, že... Více info |
Na dítěti nepozoruje žádné vady ani anomálie, ale že je příliš maléDobrý den, chtěl jsem Vás požádat. Manželka je 20+2 dnu těhotenství a včera absolvovala další kontrolu ultrazvukem (včetně kontrolu ultrazvukem u dětského kardiologa). Bylo ji sděleno, že na dítěti nepozoruje žádné vady ani anomálie, ale že je příliš malé, že má zpoždění 2,5 týdne. V 16 tt jsme také...Vážený pane Pokud je růst proporcionální pak může jít o graviditu která je menší než by odpovídalo... Více info |
Řezání očí, žádné oční kapky nepomáhajíDobrý den, už delší dobu trpím tzv. Řezáním očí. Po probuzení nejsem schopen bez delšího mnutí otevřít oči, protože to hodně štípe. Po opláchnutí očí se objevuje bílá tekutina Z internetu jsem se dočetl, že by to mohlo být syndrom suchého oka. U oční lékařky jsem dostal kapky ale zlepšení se téměř nedostavilo....Dobrý den, syndrom suchého oka bývá dlouhodoběšjí problém. Zde bohužel faktor - laserová operace stavu... Více info |
Žádné sperma a bolestDobrý den, můj přítel (25 let) má problémy s ejakulaci. Po sexu nedochází k výstřiku a stěžuje si při tom na bolest břicha. Zajímalo by mě zda to je jen nějaký dočasný stav nebo to může býti dlouhodobé a hlavně z jakého důvodu aproč se tak děje? Děkuji předem za odpověď.Dobrý den, rozhodně nejde o normální stav, na dálku však nelze k příčinám, natož potom k léčení říci... Více info |