ohryzku - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci ohryzku. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí ohryzku. |
Tlak v ohryzkuDobrý den, před 4 dny mě začalo tlačit v ohryzku, jako bych měl na těsno upnutou košili. A nevím co s tím, podíval jsem se na internet a přečetl si o rakovině a teď jsem z toho nervozní. Kouřil jsem asi od 17 let, nedávno jsem přestal, je mi 22. Vždy ráno je to v pohodě, ale večer se to jakoby víc umocní....Dobrý den, rakovina struktur krku se projevuje trošku jinak, ale závěr lze učinit až po pořádném laryngoscopickém... Více info |
Únava, tlak v ohryzku, záškuby svalů, pocit dušnostiDobrý den, Mám problém se kterým si už opravdu nevím rady,mé potíže jsou únava,bolest svalů hlavně na stehnech,ráno mám někdy pocit že únavou vůbec nevstanu,dřív jsem se probudila odpočinutá ted ne ráno se cítím víc rozlámaná než večer,bolesti v zádech,mám tlak v krku až dole u ohryzku najednou mě tam...Dobrý den, přidávám se k názoru kolegyně - potíže odpovídají atakům panické úzkosti. Fakt, že jsou až... Více info |
Tlak na krku (ohryzku) při sezeníDobrý den, již delší dobu mě trápí jeden problém. Snažím se nastavit si co nejlépe pracovní desku stolu pro práci s PC. Mám proto stůl s výřezem, kde si mohu upřít lokty a mám i drahou židli Asana (viz. obr). Po zhruba ročním úsilí o co nejlepší nastavení podmínek na pracovním stole se mi zdá že vše...Dobrý večer, nenapadá mne bohužel nic, co by mohlo způsobit tlak v oblasti ohryzku při sezení u PC. Pokud... Více info |
Bolest v oblasti ohryzkuBeru patym dnem antibiotika (penicilin). Nejake bacili v krku, vse uz je dobre krome toho, ze mam bolest pri kasli ( bez efektivity), pri nadechu v oblasti ohryzku. Nez jsem zacala brat penicilin, bolelo me na pruduskach a mandle, coz uz preslo. Nemam zadne horecky, nic.. Jen ta bolest, tlak v oblasti...Dobrý den! Bez vyšetření se těžko zodpovídá na Váš dotaz, ale myslím se, že to souvisí s infekcí v krku.... Více info |
Růst ohryzkuJe mi 13let a občas se mi stahuje málo krk. Cítím jak mi trošku roste ohryzek. Chtěl bych se zeptat zda je to jen tím růstem ohryzku.Dobrý den, úplně si neumím představit co myslíte tím, že "se Vám stahuje málo krk" - obtíže byste... Více info |
Bolest v krku, bolest u levé strany ohryzkuDobrý den, mám problém s bolestí při polykání na sucho/sliny/ bolest u levé strany ohryzku pod levou mandlí. před měsícem mne začalo mírně bolet u levé mandle při sehnutí hlavy, pocit že si mačkám mandli. Odjela jsem na dovolenou a využívala 1 balení Tantum Verde, Panthenol. Spustila se mi zadní rýma...Souhlasím s odpovědí dr. Jiříčkové. S pozdravem dr. Králová Více info |
Bolest ohryzkuDobrý den, chtěla bych se zeptat. Přítel zvracel a po zvracení ho bolí při polykání ohryzek. Pociťuje Je možné, aby to měl jen podrážděné, nebo co to může být? Děkuji za odpověď.Dobrý den,při zvracení se žaludeční šťáva dostává tam,kam nepatří - do jícnu,hltanu,někdy i hrtanu.Všechna... Více info |
Bolesti krku kolem ohryzkuDobrý den, dlouhodobě mne bolí v krku při polikání. Nikoli však jako při angíně, nýbrž jaksi v krku kolem ohryzku. Pocitově je to jakoby bolest svalu nebo tkáně. Není to škrabání v krklu. Při prosbě o vyšetření u pr. lékaře mi vzala krev, řekla mi že jsem hysterik a že jsem přepracovaný. To muže být...Dobrý den, pravděpodobně by mohlo jít o svalové bolesti z přetěžování krční páteře. nĚKDY SE TAK TAKÉ... Více info |
Bolest ohryzkuVíce info |
Bolest ohryzkuOhryzek, nebo také Adamovo jablko, mají ženy i muži. Pravdou však je, že u žen je tato oblast nevýrazná. Podle Bible jde prý o...Více info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |