opuchla vicka - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci opuchla vicka. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí opuchla vicka. |
Nateklá víčka kojenceDobry den, v dubnu se mi narodil vnuk. Uz od narozeni ma natekle ocni vicka ,hlavne ty spodni. Nikde jsem mimino nevidela s takto nateklymi vicky. Rodicum to pripada normalni, me teda ne. Aby to nemel kvuli nejake nemoci. Zasilam foto . Dekuji za odpoved Kolarova Jeno chci dodat, ze mel vysetreni...Dobrý den, děkuji za dotaz. Nemyslím si, že by se dle přiložených fotografií jedná o projev onemocnění. Jelikož... Více info |
Záškuby očního víčkaDobrý den, už několik týdnů pociťuji záchvěvy spodního očního víčka. Působí to jako drobný "svalový" třes nebo záškub, který je při pohledu téměř nepostřehnutelný, ale citelný. Třes není kontinuální. V posledních dnech ale oko zejména k večeru víc slzí a při pobytu venku v chladu, nebo větru bolí. Lékaře...Dobrý den Nikol. Tyto svalové záškuby bývají často přítomny při zvýšené únavě či v období většího stresu,... Více info |
Tik víčka u kojenceDobrý den. Mám 5 měsíční dceru. A mívá tik v oku (cukání víčka), má to přes den, když je vzhůru, ale objeví se jí to v noci když spi, a vzbudí ji to. Někdy to má několikrát za den Neplace, není protivná. Ale je vidět že ji to obtěžuje. Myslíte si, že to je normální? Žádné jiné tiky nemá. Doktorovi...Dobrý den paní Veroniko, pravděpodobně se jedná jen o "tik". Jelikož je v naší populaci poměrně častý... Více info |
Otci opuchla noha hlavně prstyDobrý den, otci opuchla noha hlavně prsty (viz foto příloha), ale včera večer ho bolel jenom palec a dnes už celé chodidlo. Není to bolest po úraze proto nevíme příčinu, ale říká, že je to pálivá bolest v prstech. Otec má křečové žíly a pracuje jako kuchař, takže je celý den na nohou. Chtěli bychom se...Dobrý den pane Rudolfe, určitě doporučuji klinické vyšetření nejlépe na interní ambulanci při nejbližší... Více info |
Zaudnutí víčkaDobrý den, asi před měsícem mě začalo bolet horní víčko oka a také začalo otékat (nejhorší to bylo vždy ráno po probuzení, později trochu splasklo). V tom místu otoku se mi taky jeden den udělala taková bílá tečka, ale ta asi hned druhý den zmizela. To bolení i otoky ustaly asi po týdnu, takze jsem to...Dobrý den paní Barboro, děkujeme Vám za dotaz. Dle Vašeho popisu a obrázku se pravděpodobně jedná o Hordeolum... Více info |
Cukání víčkaVíce info |
Cukání očního víčkaVíce info |
Edém víčkaVíce info |
Zčervenání víčkaVíce info |
zčervenání víčkaVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |