otékající ret - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci otékající ret. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí otékající ret. |
Oteklý ret, fleky na tělem svědění hlavyDobrý den, mel bych dotaz, z ničeho nic mi otekl spodní ret, znecitlivela brada a začala svědet hlava a objevili se mi fleky po těle, po chvíli to odeznelo, myslel sem si ze to bude nějaká alergie, ale kamarád mi později řekl ze mám pokleslý úsměv, nikdy predtim sem to neměl. Mohlo by to být něco jiného...Dobrý den, podle popisu potíží to vypadá na alergickou reakci (otoky, svědění, fleky na těle). Potřebovala... Více info |
Otékající nohy u lidí jinak zdravých způsobuje špatná obuvVíce info |
Opuchlý retHezký večer paní doktorko. Mému synovi najednou opuchla polovina spodního rtu.(puchýř-podlité tekutinou). Je nemocný, má zvýšenou teplotu.Bolest celého těla, hlavy.Léky ibalgin 200 mg střídáme s paralen 500 mg . Věk 13 let, váha 34 kg.Dostal ditiaden a ledujeme chladivým gelem. Děkuji za odpověď.MarekMůže jít o alergickou reakci (forma kopřivky) nebo virový infekt (herpes), vzhledem k tomu, že jde o... Více info |
Vrtali mi dva zuby pod lokální anestezií, padá mi celý horní ret.Dobrý den, před třemi dny jsem byla u zubaře a vrtali mi dva zuby pod lokální anestezií - šestku nahoře napravo a šestku dole vlevo. Dole vlevo mi museli ješte 2x přidat anestezii. Necitlivost trvala asi 6 hodin, možná i více. Další ráno jsem se vzbudila a zjistila jsem, že mi padá celý horní ret, zejména...Dobrý den, při aplikaci LA mohlo dojít k zasažení nervu, co ho mohlo poranit mechanicky, ale také vlivem... Více info |
Otékající nosní dírky+zadní rýmadobrý den, měla jsem virózu od 5.1. - rýmu. Asi za týden po ní přešla v zadní rýmu a chronicky do dnes otékájí střídavě nosní dírky, byla jsem na ORL kde mi dali Nasonex. Brala jsem ho něco přes týden na doporučení lékaře .Ovšem nic. Znovu se chystám na ORL. Asi to bude chtít celkové léčení a možná...Vážená paní Zuzano, doporučuji Vám podstoupit kontrolní vyšetření ORL lékařem, případně ještě alergologem,... Více info |
RetDobrý den, na spodním rtu se mi objevila tato skvrna, která krvácí, bohužel jsem si ji všiml až nyní a chtěl bych Váš názor o co by se mohlo jednat. DěkujiDobrý den, dle přiložené fotografie se velmi pravděpodobně jedná o hemangiom,tj.nezhoubný nádorek obsahující... Více info |
Natekly ret (vyrustek)Dobry den, nevim jestli se ptam na správně adrese, snad poradíte. Uz asi 5 let mam natekly ret. Pri bližším studovani (ten "vyrustek" pulzuje). Kdyz se zapotim(treba pri běhání) mam rty takové oslizle. Neboli to. (Léčila jsem se s chlamydiemi) nevim jestli by to s tim mohlo souviset. Prosim moc o radu,...Vážená slečno/paní Pavlíno, mohlo by se jednat o malou cévní anomálii, doporučuji Vám vyhledat dermatologickou... Více info |
Zvětšený retDobry den, vsimol som si ze mam zvacsenu jednu cast pery, je to v poriadku? Nemam ziadne bolesti, som fajciar. DakujemDobrý den pane Matěji, bohužel přiložená fotografie není úplně výpovědná, vhodné by bylo vidět celou... Více info |
Bolest znaménka krásy a napuchlý retDobré ráno, v pondělí mě začalo bolet znaménko krásy. Bolest se však zvýšila během včerejší noci a mně úplně napuchnul ret. Ranní pohled do zrcadla mě vyděsil, bolest bych přirovnala k zánětu mazové žlázy, laicky řečeno tzv. podkožní vřídek. Znaménko nezměnilo tvar ani barvu, nesvědí ani nekrvácí,...Pokud se objeví velký zánět v obličeji, zvláště v centrální části, je vhodnější navštívit lékaře, aby... Více info |
Oteklý retVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |