otok druhe pulky obliceje po vytrzeni zubu - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci otok druhe pulky obliceje po vytrzeni zubu. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí otok druhe pulky obliceje po vytrzeni zubu. |
Nově vzniklé bolesti kosti -16 dní po vytržení zubuDobrý den, prosím o názor - před 16 dny jsem byla na extrakci spodní osmičky, šla těžko, byly dlouhé kořeny, ale nakonec ano s šitím dásně. Následovalo suché lůžko, 5 dnů po sobě čištění a Acylpyrin do rány, což pomohlo. Na kontrole minulou středu vše v pořádku. Od čtvrtka mi ale začala bolest kosti,...Dobrý den. Plně souhlasím s názorem kolegyně praktické lékařky. Pokud se bolest vrátila po šesnácti dnech,... Více info |
Bolesti tváře po vytržení zubůDobrý den, prosím o informaci ohledně mé tety, které byly vytrženy v levo dole 2 stoličky před 8 měsíci od té doby má problém s výstřelovánįm bolesti v celé oblasti levé tváře do hlavy,ataky jsou skoro každý den a je to už neúnosné.vyšetřena byla u své zubní lékařky, která ji doporučula další zuby vytrhnout,...Dobrý den paní Dagmaro, určitě by bylo třeba nasadit vhodnou medikaci na popsané bolesti, v tomto by... Více info |
Bolest hlavy, porucha rovnováhy, otok obličejeDobrý den, mám dotaz ohledně mého táty, je mu 73 let a začal mít velké bolesti hlavy, cítí obrovský tlak v zadní části hlavy, ztrácí rovnováhu, obzvláště, když se sehne. Stalo se, že se sehnul a upadl. Každé ráno má oteklý celý obličej, že nevidí, až během dopoledne to částečně ustoupí. Praktický lékař...Dobrý den paní Ivano. Děkujeme za Váš dotaz. Potíže mohou mít různou příčinu a nebo naopak spolu mohou... Více info |
Po vytržení zubu tam mám stále díruDobrý den. Mám takový dotaz. Je možné, že když jsem byla v prosinci na trhání vrchní osmičky vše proběhlo bez problémů . Je normální, že po vytržení mám stále díru ikdyz to bylo v prosinci? Na druhé straně mě zarostla tak do měsíce. Cítím tam teď kolem toho jak kdyby takové slano nevím jak to popsat....Dobrý den, Kateřino, bez klinického vyšetření se nelze bezpečně vyjádřit k důvodu Vašich obtíží. Během... Více info |
Otok obličeje nejasného původuDobrý den, píšu za svoji sestru (60 let), která je od dětství silný astmatik. Nikdy se to ale neprojevovalo jinak, než tím, že v určitém období potřebovala sprej, léky nebo injekce od alergologa. Poslední měsíc a půl jí ale začaly otoky v obličeji (nejde o uzliny, ale tváře a otok je silný). Přes...Dobrý den, paní Nino, otoky obličeje mohou mít více příčin a nejde říct, co za nimi stojí, bez možnosti... Více info |
Brnění a necitlivost půlky obličejeDobrý den,předevčírem nad ránem jsem spala na pravém boku a vzbudila mě bolest na levé straně krku (něco jako křeč),i když jsem neležela nijak zkrouceně. Trvalo to pár minut,poté ,,křeč,, odezněla,ale začala jsem mít divný pocit na celé levé straně krku a celé levé tváři (až za ucho).Něco jako trnutí,brnění...Dobrý den, doporučovala bych Vám co nejdříve vyšetření u lékaře. Může jít o neurologickou nebo cévní... Více info |
Bolesti po vytržení osmičky - ponechání kousku zubuDobrý den. Minulý čtvrtek jsem byl na vytržení dolní osmičky. Sobotu jsem už byl ale na pohotovosti kvůli bolestem.. Přes rentgen mi zjistil zubař, že mám menší zanet a že mi tam kousek zoubků zůstal, ale že to prý vydávat nebudeme, že si s tím tělo poradi. Místo mi vyčistil, namazal pastou a dal dal...Dobrý den. Ponechání kousku kořene po extrakci se doporučuje jen v krajním případě, kdy by chirurgickou... Více info |
Stav po vytržení zubuDobrý den V pondělí jsem byla poprvé na vytržení zubu konkrétně 6tky dole. Bolesti moc velké nemám, nemusím ani užívat analgetika. Akorát mě bolí spodní čelist při doteku, což asi vcelku normální. Po vytrženém zubů se v ráně objevil bílý povlak. O co se může jednat? Přijde mi, že se rána docela "rychle"...Dobrý den, dle stručného popisu vám dg. nesdělím, ale pokud nemáte velké bolesti, v ráně neškube, není... Více info |
Brnění obličejeVíce info |
Pálení obličejeVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |