otok po zlomenině nártu - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci otok po zlomenině nártu. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí otok po zlomenině nártu. |
Režim při zlomenině obratleDobry den, pri pádu ze schodů jsem si zlomila obratel. Po dvou tydnech uz me to neboli. Mam doma dvouměsíční miminko. Chtela bych se zeptat, jak muzu doma fungovat? Mohu chodit? Sedet? A za jak dlouho miminko zvedat? Mam na měsíc pomoc, ale pak uz musí přítel do práce. Nevím jak to budu delat. Mam korzet,...Dobrý den, Aneto, 6 týdnů je doba, po které se provede další rentgen a lékař rozhodne, zda je zlomenina... Více info |
Stav po tříštivé zlomenině posledního článku prstuDobrý den, cca před 1 rokem jsem prodělal úraz posledního článku prstu levé ruky (tříštivá fraktura po skřípnutí ve stroji). Na chirurgii mi byl zcela sejmut nehet. Nyní již mám nehet dorostlý, nicméně nyní je mnohem více zakulacený (menší rádius) a celkově delší - více obnažený v místě, kde vyrůstá. Přestože...Dobrý den, Milane. Mírná deformace nehtové ploténky a parestesie bříška (bolesti nebo změna citlivosti)... Více info |
Otok kolenního kloubu, otok lýtkaPekný deň, mám 49 rokov. Už treti deň mám opuchnuté koleno. Bolesť od stehná po lýtko. Čo mi zároveň stuhlo/stvrdlo. Beriem flektor. Včera som mal zvýšenú teplotu 37 ale po vzatí flektoru mi teplota zišla. Dnes teplotu nemám. Ťažko sa mi na moju stupe. Ťažko sa mi stavia z postele či z gauča na nohu....Vážený pane Marku, děkuji za dotaz. Z mého pohledu je podstatné, jak píšete, že vám zároven ztuhlo lýtko,... Více info |
Bolest v kotníku, otok - po zlomeniněCo vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... MÁM 2 MĚSÍCE OTEKLÝ NÁRT A KOTNÍK . BOLEST MÁM V NÁRTU, KOLEM KOTNÍKU . 2 MĚSÍCE JSEM PO OPERACE ZLOMENINY HOLENNÍ KOSTI POD KOLENEM ,MÁM 7 ŠROUBU . MÁM ORTÉZU. DOMA V BYTĚ CHODÍM O BERLECH...Dobrý den, doporučovala bych Vám navštívit svého praktického lékaře, aby Vás odeslal navyšetření žilního... Více info |
Otok palce u nohy a nártuDobrý den. Přibližně v prosinci mi otekl palec u pravé nohy a bylo to dost bolestivé. Myslel jsem, že jsem se někde praštil, tak jsem to dále neřešil a zhruba po týdnu bylo vše v pořádku. To též se stalo na začátku března a to už jsem věděl, že jsem neutrpěl žádný úraz. Začal jsem zjišťovat možné příčiny...Hezký večer pane Jiří, děkujeme za dotaz. Mohlo by se skutečně jednat o DNU, pro tu je typický otok palce... Více info |
Otoky kotníků a nártůVíce info |
Bolest nártu nohyVíce info |
Otok nártuVíce info |
Bolest nártuVíce info |
Výron nártuVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |