otok rtů zevnitř - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci otok rtů zevnitř. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí otok rtů zevnitř. |
Olupování rtuDobrý den, již jsem dnes dotaz na tento problém psala, ale chtěla bych to ještě upřesnit. Najednou jsem po snídani zjistila odlupující se kůži z dolního rtu. Něco jsem nejprve zkusila odstranit rukou, myslela jsem že jde o zbytek jídla, něco asi zuby... Nyní na rtu, ale i trochu dovnitř v ústech, vidím...Dobrý den Radko, děkuji za upřesnění. Ten "divný pocit" můžete mít i proto, že je tam místy obnažená... Více info |
Otok víček zevnitřDobrý den, delší dobu mám potíže s očima. Mám pocit jakobych měl zevnitř opuchlá víčka. Oko se mi navíc zdá být suché s nedostatkem slz a takové podrážděné ..Zvenčí není nic pozorovatelné. Oko není zarudlé ani bolestivé. Vidění je zhoršené. Jakobych si neustále mnul oči. Zkoušel jsem používat umělé slzy...Dobrý den. Je nutné hlavně kapat pravidelně. Alespoň 5xdenně 1 kapku do obou očí, můžete zkusit jakékoli... Více info |
Otok krku, rtů aj.Dobrý den, prosím o radu. Na začátku června jsem večer poprvé otekl. Nejprve jsem měl zničehonic pocit pupínku v puse, během chvilky (20 min) mi otekl jazyk, nejprve půlka, později celý, přidal se otok krku. Na pohotovosti jsem dostal dexametason a dithiaden, otok se nezmenšil, ale přestal se zvětšovat....Dobrý den, bohužel ne vždy se podaří etiologii angioedému objasnit. Paní doktorka na alergologii v odběrech... Více info |
Olupování rtuDobrý den, chtěla bych se poradit ohledně toho, co se mi dnes přihodilo, nemám s tím žádnou zkušenost a nevím tedy, jak s tím naložit. Při snídani jsem měla pocit takových jakoby vláken v ústech, přikládala jsem to tomu, že jde o něco z jogurtu, který jsem jedla. Po jídle jsem si ale všimla, že je to...Dobrý den Radko, nemyslím si, že by se jednalo o něco co by stálo za přílišnou pozornost. Pokud jiné... Více info |
Pálení rtů, prasklé koutkyDobrý den, asi před dvěma měsíci jsem měl dlouhodobě problém s prasklými koutky. Na ty mi můj praktický lékař předepsal Framykoin. I když jsou teď koutky v pořádku, na několika místech na rtech se mi objevily zarudlé skvrny. Ret je tam mnohem citlivější, někdy i pálí a mám neustálé nutkání si ho oblizovat....Dobrý den, praskání koutků, pálení rtů a jazyka jsou nejčastější symptomy nedostatku vitamínu skupiny... Více info |
Opar na rtu v těhotenstvíVíce info |
Opar rtuVíce info |
Koutek na rtuVíce info |
Opar rtu léčbaVíce info |
Nemoci rtůVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |