rdg lokte - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci rdg lokte. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí rdg lokte. |
Zlomenina lokte a předloktíVelice nepříjemná zlomenina, která dokáže velmi potrápit. Zlomenina lokte a předloktí je velice bolestivá a velmi častá. Úraz, který vede k této zlomenině, je jedním z nejčastějších příčin návštěvy lékaře v letních...Více info |
Brnění prstů po úrazu lokteDobrý den. V únoru jsem se při hokeji zranil: vykloubený levy loket s ulomenou částí hlavičky kosti. Dnes po čtyřech měsících mne již…Více info |
Dráždivý kašel - RDG vyšetřeníDobrý den, prosím o vysvětlení popisu RDG plic: "Splývající vícečetné konsolidace v dolním laloku vlevo retrokardiálně-infiltrace parenchymu.Baze volné bez vypotku.Srdce nedilat.." Syn (4,5 roku) má již čtrnáct dní neztišitelný kašel. Užívali jsme již toto: Aerius (denně i nadále),Ditustat,Spiropent,Erdomed,na...dobrý den, popis rentgenu zápal plic připouští, interpretace snímků je ale někdy dosti obtížná a nejednoznačná,... Více info |
Vysvětlit RDG vyšetřeníProsím o vysvětlení výsledku: Na snímku LS páteře chron.diskopatie Th12/L1 a L4-S1 se subchondrální sklerozou, s ventrolaterálními osteofyty,zasycení iv skloubení-spondylozní a spondyrtrozní změny.Pedikly symetrické,intaktní,symetrický LS přechod.Skelet bez čerstvých ložiskových struktur.změn. Mnohokrát...Vyšetření ukazuje známky dloúhodobé- chronické poruchy mezoiobratlových plotének v prostorech mezi 12.... Více info |
Bolest lokte po námazeDobrý den, měl jsem půlroční přestávku od posílování kvůli mononukleóze. Začal jsem znovu cvičit před 2 měsíci. Před 3 týdny mě po cvičení bicepsu a zad začal bolet levý loket. Nebral jsem na to velký ohled a za pár dní jsem šel cvičit znovu, tentokrát v podobě silového tréninku zaměřeného na komplexní...Dobrý den. Pojem rehabilitace znamená cvičení či jiná léčba pod dohledem odborníka fyzioterapeuta. Cvičení... Více info |
Sono štítné žlázy-hypothyreoza,RDG popisDobrý den,byla jsem na SONO vyšetření se ŠŽ a v RDG popisu je: pravý lalok štítnice má objem 2,5ml,levý lalok 2ml objemu,bilaterálně je echogenní,jemně zrnitý parenchym,bez ložisek. Prosím o vysvětlení nálezu. Děkuji.Dobrý den, nález je zcela v pořádku. Hezký den Více info |
Zánět šlach ruky a loktedobry vecer,od dubna letošního roku me občas pobolival loket na leve ruce a v srpnu se ta bolest vyhrotila a dokonce za jednu noc ze soboty na nedeli me napuchla ruka docela hodne a tak jsem v nedeli si zajela na pohotovost a tam mi udelali pouze rentgen a zjistili ze je tam podezreni na tenisovy loket...Dobrý den. Zřejmě zánět šlach na předloktí ale může se jednat i postižení krční páteře či revmatické... Více info |
Zlomenina lokte a předloktíVíce info |
Bolest lokteVíce info |
Operace tenisového lokteVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |