reflux a hlasivky - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci reflux a hlasivky. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí reflux a hlasivky. |
Reflux, chrapot a pískání v krkuDobrý den. Na podzim loňského roku jsem měla úporný kašel, brala jsem atb, trvalo velmi dlouho, než jsem se ho zbavila- řekla bych, v řádu měsíců. Od té doby slyším často slabé pískání ne na plicích, ale v krku a to pouze při výdechu na jeho konci. Mívám často chrapot a jakoby hleny v krku, často si...Dobrý den Hano, pokud ORL vyšetření prokázalo pouze povšechný otok a žádná jiná ložiska se nenašla,... Více info |
Vezikoureterální refluxPřítelkyně prodělala hysterektomii, díky níž došlo k ucpání ureteru jizvou. Po chirurgické reimplantaci ureteru má každou noc a ráno bolesti zad v oblasti ledvin, dle vyjádření urologa v důsledku vezikoureterálního refluxu způsobeného reimplantací ureteru na měchýř. Zajímalo by mě, jestli tahle situace...Dobrý den, pane Tomáši. Moc mne mrzí, co Vaši přítelkyni potkalo. Bohužel není žádné definitivní a spolehlivé... Více info |
Paréza hlasivkyDobry den. Na dovolene v Tunisu jsem zacala chraptit.Pocitove jsem vnimala negativne velkou vlhkost na pokoji a klimatizaci. Po navratu domu jsem byla na ORL. Pareza prave hlasivky. Nadledoval rtg plic - v poradku Vysetreni stitne zlazy-v poradku Vyter z krku -negativni Rozbor krve vporadku. Dva...Dobrý den, nehybnost hlasivky může být způsobena více příčinami, proto jste byla vyšetřena a pokud se... Více info |
Reflux jícnovýDobrý den, pred mesicem mi zjistili chronickou laryngitidu kvuli refluxu. Mam brat 3 mesice 2x denne apo ome 20mg, beru ho uz mesic a zatim nepocituji zadny zlepseni. Porad mam obcas chrapot, pocit suchosti v krku, nekdy se mi i obtizne polika a mam pocit knedliku v krku, paleni. Jak dlouho trva nez...Dobrý den. Apo-ome užívejte nadále. Po 3 měsících by měl lék již fungovat, pokud ne, tak je vhodné doplnit... Více info |
Žaludeční reflux a jiné obtížeDobrý den, již rok beru omeprazol a kinito, aktuálně 1-0-0, jelikož mi byl zjíštěn reflux jícnu i dvanácterníku, nepatrný zánět jícnu a slabá neaktivní gastritida. Histologie a sono byly v pořádku. Stejně tak krev. HP negativní. Příznaky, které mě dovedly k doktorovi, jako tlak na hrudi i v krku...Dobrý den, děkuji za Váš dotaz . Podle toho, jak popisujete své obtíže , bych se také přikláněla k tomu,... Více info |
Reflux u kojencůVíce info |
Reflux u dětíVíce info |
Reflux u kojenceVíce info |
HlasivkyVíce info |
Duodenogastrický refluxVíce info |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |