rehabilitace po operaci plotenky - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci rehabilitace po operaci plotenky. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí rehabilitace po operaci plotenky. |
Rehabilitace jizvyDobrý den jsem týden po operaci pupeční kýly vše proběhlo v pořádku akorát mám okolo pupeční dutiny to mám tvrdé lékař mě řekl že je to v pořádku předem děkuji za odpověďDobrý den pane Vlastimile, dle přiložených fotografií by měla být rána skutečně v pořádku. Není zarudlá,... Více info |
Odklad rehabilitace po operaci koleneDobrý den, 20.2. 2020 jsem podstoupil operaci(plastiku předního křížového vazu v koleni). Dnes 2.3. mi byli vytaženy stehy. Asi týden po operaci po velkých bolestech, jsem jel na pohotovost a zjistili mi trombozu v lýtku, nějaké ucpané žíly podle všeho. Beru nějaké prášky 2-0-2 (po týdnu mým přejít...Dobrý den. Dle mého názoru se jedná o závažnou komplikaci, která Vás může ohrozit na životě.. Důležitý... Více info |
Rehabilitace jizvyDobrý den, před měsícem a půl jsem si zranila nohu na holeni asi 3 cm nad nártem. Řezná rána velká asi 3 cm prošla ventrálně přes podkoží a fascii k přední skupině svalstva, šlachy přerušeny nebyly. Rána byla ošetřena, zašita a dobře se zahojila. Pod jizvou mám od té doby otok, který neustupuje a jeho...Dobrý den paní Naďo, doporučuji Vám několikrát denně provádět rehabilitaci jizvy. Přikládám Vám postup:... Více info |
Zlomenina nohy, rehabilitace, rekonvalescenceDobrý den,mám zlomeninu 5MT bez dislokace levé nohy,za týden mám jít po 5 týdnech na sundání sádry a kontrolní rtg a chtěla jsem se zeptat,zda by poté měla následovat rehabilitace a za jak dlouho budu přibližně schopná chodit bez berlí a plne na nohu doslapovat?I když je mi jasné,že to je dost individuální...Dobrý den Jano, rehabilitace by měla zcela jistě následovat po odstranění sádrové fixace a to hned,... Více info |
Bolesti zad - operace nebo rehabilitace?Dobrý den,potřeboval bych poradit.Od zač.července pociťuji bolest v LDK ,vystřelující do stehna,třísla,lýtka,občas kotníku.Navštívil jsem neurologa- provedl RTG-zúžený prostor, mezi L4L5,předepsal mi RHB.Nedošlo ke zlepšení.Nyní jsem absolvoval MR - s výsledkem Závěr: * objemná synoviální cysta L3/4...Dobrý den, obrázky jsou bohužel ve velmi malém rozměru a pouze pár skenů. Nicméně cysta je dobře... Více info |
Výhřez meziobratlové ploténkyVíce info |
Protruze ploténkyVíce info |
Výhřez ploténkyVíce info |
Vyhřeznutí meziobratlové ploténkyVíce info |
Operace ploténkyVíce info |