rekonvalšscence po antibiotikách - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci rekonvalšscence po antibiotikách. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí rekonvalšscence po antibiotikách. |
Přetrvávající zažívací obtíže po antibiotikách a prednisonuDobrý den, byla jsem léčena Augmentinem a Klacidem kvůli Zlatému stafylokokovi v dýchacích cestách. Poté mi bylo zjištěno astma a nasazen na dva týdny Prednison. Již od užívání antibiotik mě trapí nadýmání, říhání, výrazné zvuky trávení, a to i přes to, že již během atb léčby jsem užívala Naturevia...Dobrý den, Kláro, antibiotika a zvláště pak déle trvající léčba či léčba kombinací širokospektrých antibiotik... Více info |
Vyrážka po antibiotikáchVyrážka po antibiotikách představuje jednu z nejčastějších komplikací, jež mohou při užívání těchto léků vzniknout. Vedle vyrážky se mnohdy objeví i jiné příznaky jako...Více info |
Vyrážka po antibiotikách? Může jít o alergickou reakciNežádoucí reakce na léky je podle WHO (Světové zdravotnické organizace) definována jako neplánovaná a škodlivá reakce, která nastane...Více info |
Vyrážka po antibiotikách? Může jít o alergickou reakciV zimních měsících je více lidí nemocných, velká část z nich je léčena antibiotiky. Antibiotika...Více info |
Jaké probiotika při antibiotikáchDobrý den, je vhodné užívat Floracor-GI při užívání antibiotik? Beru V-Penicilin 1,2 MEGA Biotika, nebo máte zkušenosti s jinými přípravky? Děkuji za odpověď.Dobrý den, Pavle. užívání probiotik může mít někdy pozitivní efekt a obecně je doporučované po ATB léčbě.... Více info |
Tlak žaludku po antibiotikáchDobrý den, již 5 dní mě doprovází slabá bolest v žaludku, dalo by se to přirovnat spíše k tlaku v žaludku (chvíli jsem měla pocit, že mám hlad). Před týdnem jsem byla na extrakci zubu a doktor nasadil antibiotika (Dalacin) i přesto, že jsem se snažila, jsem se nemohla stravovat dostatečně, abych jedla...DObrý den Jitko, antibiotika mohla sliznici žaludku podráždit, zvláště pokud jste je užívala tzv. na... Více info |
Průjem a vyrážka po antibiotikáchDobrý den. Dostala jsem zánět na palci,na chirurgii mi doktor předepsal Augmentin,1tbl co 12 hod. Během braní léku 15.3. i po dobrání jsem dostala průjem.Ten trvá od 16.3. doteď,hlavně ráno a večer,mezitím mám obsypané červené tělo,vypadá to jak ekzém.Teď už to mám červené i na obličeji,tělo mě neskutečně...Dobrý den, průjem je nejspíše vyvolán narušením střevní flory při užívání antibiotik, vhodné by bylo... Více info |
Streptokok v krku po 3 antibiotikáchStreptokok v krku po 3 antibiotikách. Dobrý den, manželka od 04/2017 marodí se Streptokokem + hemofil v krku. Před Duomoxem byl streptokok pouze ojediněle rozšířen, následně byl po dobrání Duomoxu rozšířen masivně. Ospen byl ordinován lékařkou a manželka pozřela pouze 1 tabletu a bylo jí neuvěřitelně...Dobrý den, určitě byl proveden výtěr z krku a stanovena citlivost obou patogenů na ATB, proto pokud netolerovala... Více info |
Vyrážka po antibiotikáchVíce info |
Vyrážka po antibiotikáchVyrážka po antibiotikách představuje jednu z nejčastějších komplikací, jež mohou při užívání těchto léků vzniknout. Vedle vyrážky se mnohdy objeví i jiné příznaky jako...Více info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |