rozříznutý noha - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci rozříznutý noha. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí rozříznutý noha. |
Syndromem „ruka–noha“ se není třeba znepokojovatBiologická léčba a chemoterapie pomáhají pacientům s nádorovým onemocněním. Některé preparáty mohou při léčení rakoviny vyvolávat...Více info |
Diabetická noha: Příznaky, léčbaDiabetes mellitus je metabolické onemocnění, známé pod lidovým názvem cukrovka. Cukrovka se projevuje zvýšenou hladinou cukru v krvi, což může být způsobeno buď absolutním...Více info |
Ruka ‒ noha ‒ ústaNemoc ruka ‒ noha ‒ ústa je infekční onemocnění, které nejvíce postihuje kojence a malé děti do 5 let, ale mohou jím onemocnět i dospělí. Nemoc mívá lehký průběh a trvá 7‒10 dní. Původce nemoci Nemoc je...Více info |
Syndrom ruka – noha – ústa (HFMD)Pokud se u dítěte, zejména zařazeného do dětského kolektivu, znenadání objeví vyrážka kolem úst, na dlaních a na chodidlech,…Více info |
Nemoc ruka, noha , ústaDobry den dcerka 2.5 roka. Od predvcera teplota 38.1 dnes uz len okolo 37 Vcera doktorka povedala ze mame vysev v hrdielku cize nieco virusove mame brat vitaminy B C.. Avsak zhorsil sa jej ekzem na rukach alebo je to nieco ine... Vcera to dr. Nerieaila tiez to brala ako zhorseny ekzem k veceru...Dobrý den, podle popisu obtíží i podle fotografie má Vaše dcerka nejspíš nemoc ruka-noha-ústa. Je to... Více info |
Občas mě bolela přerušovaně noha v kyčliDobrý den,občas mě bolela přerušovaně noha v kyčli, od včera už to bolí bez přestávky. Nejvíc to bolí v klidu. Při chůzi cítím menší úlevu. Je to dlouhá tupá bolest. V práci celé dny chodím, v sedu nebo v leže je to dost nepříjemné. Je mi 45let. Předem díky za odpověďDobrý den pane Františku, bude nutné ortopedické vyšetření, může se jednat o degenerativní změny v kloubu,... Více info |
Trombóza v lýtku, znovu mě bolí nohaDobry den,v listopadu mi byla diagnostikovana tromboza v lytku. Pourazova. Po uvodni lecbe a spatne reakci na eliquis a xarelto uzivam Pradaxu. Uz jsem na konci prvniho baleni (30dni). V poslednich dnech vsak pocituji ze mne noha znova boli na dotek v oblasti puvodniho trombu a jemne opucha. Nosim neustale...Dobrý den, po internetu nelze bohužel Váš stav adekvátně posoudit. Pradaxa by měla fungovat, měla byste... Více info |
Nemoc pusa ruka nohaVíce info |
Ruka ‒ noha ‒ ústaVíce info |
Noha v sádřeVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |