rtg plic vlasový stín interlobia - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci rtg plic vlasový stín interlobia. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí rtg plic vlasový stín interlobia. |
Nález na RTG plic v rámci předoperačního vyšetřeníDobrý den, v rámci predoperacniho mě poslal dr. Na rtg plic prosím co přesně to znamená... Bez jednoznacnych ložisek, při hornim polu levého hilu lalocnaty stinek 9x8mm který v. S. Odpovídá pouze součástí hilu, bez tekutiny, srdce nezvetseno. Kti 100/280.doporucuji rtg kontrolu za 3mesice, při změně...Dobrý den Hany, plicní hilus je oblast vstupu cév, nervů, mízních žil a průdušky do plíce. Nachází se... Více info |
Hrubší kresba plic dle RTGJsem po vyndání portu kvůli podezření na infekt, bakterie se nepotvrdila, na rtg je jen hrubší kresba plic, prosím o info zda tam může být zanet. DekujiDobrý den, hrubší kresba plicních křídel na RTG vyšetření může znamenat zánět průdušek- tzv. bronchitidu... Více info |
Nález na RTG srdce a plicDobrý den. Byl jsem na RTG plic a srdce. Ze zprávy nejsem schopen rozpoznat zda je vše jak má být nebo nikoliv? Kromě první věty si myslím, že je vše v pořádku, ale mám docela strach z rozšíření horního mediastina doprava. Léčím se s Barretovým jícnem a jsem kuřák. Mohl bych Vás požádat o překlad lékařské...Dobrý den Vašku, děkujeme za Váš dotaz. Uvažujete zcela správně, rozšíření horního mediastina považujeme... Více info |
Adheze na RTG snímku plicDobrý den, nastoupil jsem do nové práce jako truhlář. Byl sem na prohlídce plic. A nějak nechápu zprávu od nich. Nevím jestli je vše v pořádku. Co znamená ta adheze?. Je mi 30 a pracují v prašném prostředí. děkuji předem za odpověď.Dobrý den Jakube, není potřeba se ničeho obávat. Adheze na RTG snímku vidíme nejčastěji po prodělaném... Více info |
Popis RTG plic a srdceDobrý den,prosím o vysvětlení RTG - SRDCE A PLIC: branice ostrých kontur, úhly volné, parenchym se zhrubelou kresbou_ cor dost.tonu. lékařka rikala ze ok,ale mám se dostavit za 3 měsíce na kontrolní RTG. Mám obavy proč, co může být důvodem, může se jednat o nador nebo metastaze? DekujiVážená paní Ivo, můžete být klidná, při plicním vyšetření nebyla nalezena žádná patologie. Na rentgenu... Více info |
Ložisko dle RTG plicDobrý den , Je mi 64, praktický lékař mě poslal na rentgen. Po týdnu se mi ozvala sestřicka, že mám na rentgenu nějaký stín , ať si zajdu na další rentgen, na žádance bylo napsáno co si pamatuji ložisko na levé straně. Na rentgenu mi dělali dva snímky zepředu a z boku levá strana. Hned druhy den mi...Dobrý den milý Martine, na prvním rentgenu radiolog rozeznal něco, co standartně nebývá přítomno, proto... Více info |
RtgVíce info |
Rtg plicVíce info |
Rtg vyšetřeníVíce info |
Stín na plicíchVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |