Sekundární neplodnost aneb když se druhé dítě nedaří - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Sekundární neplodnost aneb když se druhé dítě nedaří. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Jak jsme se spolu vyspali po druhé, strašně to bolelo a pálilo mě, když jsem se šla vyčůratDobrý den, potřebovala bych poradit. Se svým gynekologem jsem to ještě neprobírala. Nikdy mě nebol sex a neměla jsem s tím problémy. Ale teď mám nového přítele, který jde trochu tvrdě. Poprvé to nebolelo všechno proběhlo v pořádku. Ale jak jsme se spolu vyspali po druhé, strašně to bolelo a palilo...Dobrý den, sama píšete, že potíže máte s novým přítelem, kterého praktiky nejsou zcela citlivé a " jde... Více info |
Blokáda žeber a sekundární panická atakaDobrý den, již 6 dnů mám problémy s nádechem (bolí mě přitom žebra a hrudník), byla jsem 4x v nemocnici s tím, že jsem jsem se nemohla nadechnout a začala jsem se celá klepat, jelikož trpím tetanii, svedli to na tetanický záchvat, dali mi magnesium v kapačce, léky na uklidnění a poslali mě domů. Vyspala...Dobrý den Marie, vím, že je to svízelné a nepříjemné, protože se Vám to opakuje, ale byla jste opakovaně... Více info |
St.p. operaci páteře a bolest druhé nohyDobrý den, rada bych Vas poprosila o radu ohledne stavu meho manzela. Je druhy tyden po operaci bederni patere zadnim pristupem. Duvodem operace byla spondylolisteza L5/S1, nasledne utlacovani nervu dolni prave koncetiny, tuhnuti koncetiny a mravenceni v nartu pri chuzi. Byl operovan v Motole u prof....Vážená paní, při vzniku jiných potíží v souvislosti s operací je opravdu potřeba se zeptat operatéra.... Více info |
Beru teď druhe balení v kuse a objevilo se u mě silne krváceníDobrý den potřebovala bych poradit s antikoncepci Yadine. Beru teď druhe balení v kuse a objevilo se u mě silne krvácení jako u menstruace. Můžu antikoncepci teď přerušit aby se dostavila klasická menstruace ? Za dva týdny jedeme do aquaparku tak bych potřebovala aby se to dalo do normálu. DekujiDobrý den, je to poměrně běžná komplikace, pokud nevynecháváte týden mezi platíčky, ale užíváte balení... Více info |
Sekundární amenoreaDobrý večer. V únoru jsem vysadila antikoncepci, kterou jsem brala cca 15let. Do dnešního dne jsem nedostala menstruaci. Mám ještě tomu dát čas nebo navštívit svého gynekologa? Děkuji za odpověďDobrý den, to se běžně po vysazení HAK stává, takže pokud nemáte obavu z možné následné gravidity, vyčkejte,... Více info |
NeplodnostVíce info |
Neplodnost mužeVíce info |
Sekundární amenoreaVíce info |
neplodnostVíce info |
NeplodnostVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |