Sen o ráji - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Sen o ráji. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Sigmund Freud: Sen je splněné přáníZakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud zavedl pojmy jako nevědomí, ego či Oidipovský komplex. Jako první zdůraznil význam snů a objevil zásadní vliv sexuality na lidský život.Více info |
Darováním vajíčka můžete někomu splnit senLéčba neplodnosti může mít různou podobu. Někomu stačí upravit jídelníček, zhubnout nebo povzbudit ovulaci léky. U někoho to ale...Více info |
Sen a realita.V době, kdy jsem se přistěhoval do vojenského městečka mi bylo kolem třiceti let, ženatý a tři děti. Nastoupil jsem jako voják do místních kasáren, dostal byt a moje manželka si našla práci. Přehouply se první vánoce a já dostal větší byt o jeden pokoj. A tam to začalo.Více info |
Sen o rájiKdo příležitostně nesnil o ráji jako o místě věčného štěstí, kde by mohl svůj život prožívat pokojně, bez starosti a nouze, bez závazků, bez obav a nebezpečí?Více info |
Je náš život sen, nebo skutečnost?Otázka, která nejspíš u mnoha lidí vyvolá údiv. Jak by bylo vůbec možné pochybovat o reálnosti tohoto života?Více info |
Suchá postel není sen. Máme tipy, jak to s dětmi natrénovatNoční pomočování trápí 20 % pětiletých dětí. Jsou mezi nimi i ty, které přes den moč bez problémů udrží. Známe několik způsobů,...Více info |
Sen o pohlavním styku po IVFDobrý den, jsem 8 dní po ET. Dneska v noci se mi zdál sen o pohlavním styku a když jsem se probudila trochu mě bolel podbříšek. Dočetla jsem se, že stahování dělohy je nebezpečné pro embrya. Mám se obávat?Předem děkuji za odpověď. LenkaMírné pobolívání v podbřišku po ET může být,dejte si přes weekend klidový režim a vyčkejte,hlavně se... Více info |
Nehezký senDobrý den, dnes k ránu mě probudil nehezký sen. Zdálo se mi o nádoru v hlavě. Docela mě to děsí a klepal sem se celé ráno až sem už nespal..Dobrý den, toto, co popisujete , vypadá na noční můru.Během spánku je náš mozek aktivní a vytváří si... Více info |
Nikdy jsem neměl sen o sexuDobrý den. Je mi 18 ale nikdy jsem neměl takzvaný "mokrý sen" ani sen o sexu bez poluce. Je se mnou něco špatně? Díky za odpověďNemyslím, že by v trestním nebo občanském zákoníku bylo napsáno, že člověk musí mít sny o sexu nebo dokonce... Více info |
Spánek a nepříjemný sendobrý den možná se jedná o spánkovou paralýzu ale nejsem si jist.....už párkrát se mi stalo že ve snu sem se něčeho dotkl a byl to pocit jako kdybych sáhl na elektrický proud a tento stav mně provázel ještě příznaky nedostatečného dýchání s pocitem že umírám že se dívám na sebe z výšky nad tělem a nemůžu...Dobrý den, myslím, že moje odpověď vás moc neuspokojí. Výklad snů je náročná záležitost, kterou dělají... Více info |