Seriál: Vše podstatné na jednom místě (díl 1. chřipka) - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Seriál: Vše podstatné na jednom místě (díl 1. chřipka). Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Folikulitida a abscesy na stehnech v místě třeníDobrý den, prosim o radu týkající se dlouhodobych příznaků na kůži vnitřní strany stehen, mam obezitu, tyto části stehen se tak třou o sebe. Zasílám foto vytocenych stehen a jejich detailnější foto. Jde o pupinky, resp. kůže není zcela hladká. Prosim o radu, o co jde, zda nejde o příznak něčeho vážnějších...Dobrý den pane Tomáši. Jedná se o následek mechanického poškození kůže a olamování chlupů a následné... Více info |
Co by jste mi doporučili, aby bylo zase vše jako dříve?Dobrý den. Potřeboval bych poradit. Jedná se o poruchu erekce. Tak cca před rokem ještě nabyli problémy nějak časté. Jelikož jsem byl sám, tak jsem to neřešil. Teď jsem si našel přítelkyni. Už jsme měli spolu poměr a můj problém se projevil. Přítelkyně nebyla moc nadšená,ale najevo to nedala. Snažila...Dobrý den, tu nejdůležitější informaci jste mně zdělil až na konci Vašeho dotazu. Jste diabetik, na kombinované... Více info |
Kožní výrustek v místě tetováníDobrý den, minulý týden jsem si všiml, že se mi na ruce udělal nějaký výrůstek viz foto. Muselo k tomu dojít náhle, protože se teď poměrně často mažu a všiml bych si toho. Nejvíce zvláštní je, že se udělal v tetování. Nejsem tak schopný přesně rozeznat barvu, ale vypadá to, že je v barvě kůže,...Milý Martine, zřejmě nepůjde o nic závažného, ale pokud Vás to trápí, můžete již v této době klidně lékaře... Více info |
Bolesti v místě krkuDobrý den. Chci se zeptat bolí mě pouze na dotek nebo na zatlačení jakoby ohryzek je to taková pichlavá bolest. Nevím zda je to od krční páteře. Mám nejspíše problém s krční páteří nemohu ani hlavu zaklonit aby to nebolelo cítím ztuhlost ale spíše mě zaráží ta bolest na dotek ohryzku nebo vedle ohryzku...Dobrý den, Veroniko, ohryzek je obecně citlivá oblast, na tlak vždy. Souhlasím s doporučením dr Zatloukalové... Více info |
Bolesti hlavy v místě jizvy.Hezký den, v srpnu r.2019 jsem omdlela a spadla z barové židle přímo na hlavu. Bylo mi uděláno pouze RTG lebky, to podle lékařů bylo v pořádku, bez zlomenin. Je možné, že tam mohla být nějaká mikroprasklina, kterou na RTG mohl lékař přehlédnout? Pouze si mě nechali dva dny v nemocnici s otřesem mozku....Dobrý den, Blanko, naprosto souhlasím s MUDr. Zatloukalovou - jizva může pobolívat i leta, pravidelně... Více info |
Svědění v místě ochlupení na peniseDobrý den, již 5 dní mám svědivé ekzémy v místě ochlupení a na penise. Poslední dobou pupínky i bolí na dotek. Používám na ně Tea tree, ale ten nepomáhá.Dobrý den pane Ivane. Děkujeme za Váš dotaz. Dle fotografie se nejednáo ekzém. Nález působí jako poštípání,... Více info |
Večer jsem si všiml, že v místě bolesti mám červenou bouliDobrý den, včera jsem si šel zaběhat (běhám pravidelně) a od začátku jsem cítil trochu nepříjemnou bolest na nártu nad palcem. Bolest byla jen o něco horší než klasické běžecké bolístky, takže jsem svou trasu doběhl, nicméně až večer jsem si všiml, že v místě bolesti mám červenou bouli. Při chůzi...Dobrý den, vidím na fotografii v oblasti nártu mírný otok a zarudnutí. Píšete, že po doběhnutí jste si... Více info |
Je možné po jednom cvičení mít úplně rozblazněné záda?Dobrý den v pátek jsem se začala na rehabilitacich učit cvičit SM systém, které mě předepsal lékař na bederní páteř, cvičila sem pár základních cviků, ale od soboty zřejmě ztoho mám bolesti v zádech pod lopatkama až do hrudníku, pocit mám nedodychnuti, svaly po zádech mi všelijak cukaji, mravenčí,...Dobrý den, je to poměrně typické, že po zahájení fyzioterapie dojde ke zhoršení potíží, že se bolesti... Více info |
V místě pod hrudním košem se mi objevila bulkaDobrý den, v místě pod hrudním košem se mi objevila bulka tvrdšího rázu, trochu mě tlačí a tlak mi jde do nohy a břicha, léky neužívám, vyšetření nebylo.Dobrý den, těžko hodnotit o co přesně se jedná, pokud Vás nemohu vyšetřit a také neznám žádné anamnestické... Více info |
Nutkání vše přečíst a pamatovat sidobrý den jsem léčen na psychiatrii ambulantně a beru léky a depotní injekce jednou měsíčně problém mám takový že už asi několik měsíců jsem dá se říct se probral ale mám hlavu jako balon ze všech informací nejen ve světě online příjde mi že bych měl vše přečíst a pamatovat si to příjde mi to jako...Dobrý den, pane Jiří, děkujeme za Váš dotaz. Žel máme o Vás poměrně málo informací, dle údaje o depotní... Více info |