skubani v bradě - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci skubani v bradě. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí skubani v bradě. |
Chloupky na braděDobrý den,je mi 17 a trápí mě jemné trochu tmavší chloupky na bradě. V říjnu jsem začala brát antikoncepci a asi pátý den jsem si vsimla chloupků , takže po šesti práškach už jsem to vysadila. Už je to celkem dlouho ale přijde mi že chloupky rostou dál, neboť celkem dbám na svůj vzhled tak mě to opravdu...Růst chloupků může být dán hormonálně, ale asi by se projevil až po delší době užívání antikoncepce.... Více info |
Opary na dekoltu, puse a braděDobrý večer, během dvou dnů se mi udělali opary na dekoltu, puse a bradě. Jelikož na opary celkem trpím, tak jsem samozřejmě sáhla do zásoby a nasadila herpesin 400, začala mazat zoviraxem a tea tree olejíčkem + jsem začala brát pivovarské kvasnice a vitamin B. Bohužel to nezabralo a z jednoho oparu...Dobrý den Anno, nepíšete nic o tom jak Herpesin 400mg užíváte. Pokud by se jednalo o pásový opar, pak... Více info |
Podkožní hrbolek na braděDobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Už od víkendu mám na bradě takový podkožní hrbolek (vřídek), nevím, jak to přesně nazvat. Není nijak bolestivý ani zarudlý, na povrchu není nic viditelného jak třeba u akné (co by mělo jít "vymáčknout"), zjistila jsem to pohmatem při líčení. Pokud s kůží...Dobrý den, doporučila bych vyšetření u kožního lékaře- hrbolek je potřeba vidět a vyšetřit pohmatem.... Více info |
Hnisavé boláky na tváři a braděDobrý den, dnes mi byl předepsán ACNATAC. Nemám úplně akné, spíše se mi vytváří velké hnisavé boláky na tváři a bradě a hned tak nezmizí. Trochu mě zarazila cena, protože jsem zkoušela DUAC a ten mi vůbec nepomohl. Chtěla jsem se zeptat, jestli existuje nějaká alternativa nebo volně prodejná mast, která...Dobrý den Martino, pokud máte velké hnisavé boláky jako akné, jen tak to asi nezmizí. Žádné volně prodejné,... Více info |
Škubaní a bolest svalu na dotek, škubání šlach...(samovolný pohyb těla - prstu, ruky, nohy atd)Vše toto se zintenzivnilo do stiplavého škubání až bolestivého, jako když by mne něco štíplo či kouslo a následuje samovolný škub. Špatné polykání, špatné trávení, špatné vyprazdnovaní. Bolesti uzlin, nachlazení. V noci mne budí samovolné škubání v krku, a křeče do břicha, ze kterých se nemohu chvílema...Bohužel, bez znalosti výsledků provedených vyšetření a možnosti klinického vyšetření nemohu na diagnózu... Více info |
Škubání svalůDobrý den, jsem učitel, který je na konci školního roku velmi unaven. V poslední době mi často hučí v hlavě a v levé polovině těla mi škubou svaly, rovněž tak na paži levé ruky a nohy a víčku levého oka. Toto nemohu nikterak ovlivnit, je to bezděčná činnost svalů. Chce se mi spát. Po cvičení zad tyto příznaky vymizí na asi 3 hodiny, ale poté se vracejí. Je...Dobry den Jiri, je mozne ze mate snizenou hladinu vapniku a horciku. To poznate nejlepe z krevniho rozboru u praktickeho lekare. S pozdravem. ... Více info |
Na bradě a na rtu se mi začalo dělat více jako fousku.Dobrý den, mám na vás takový dotaz. Již cca přes půl roku se mi na bradě a na rtu začalo dělat více jako fousku. Je o dost viditelnější a nevím proč. A na bradě se mi neustále tvoří akné, ale takové ty boulicky podkozni a ucoavaji pory. Nikde jinde se mi akné skoro netvoří. Jim stále zdrave. Hodně ovoce,...Dobrý den, pokud jsou aknózní projevy pouze v oblasti brady a to samé i chloupky, nebude se nejspíše... Více info |
Škubání a bolesti svalu, škubání šlach a nasledný samovolný pohyb prstu, ruky, či svalu (viditelné pohyby)Škubání a bolesti svalu, škubání šlach a nasledný samovolný pohyb prstu, ruky, či svalu (viditelné pohyby) Vše toto se zintenzivnilo do stiplavého škubání až bolestivého, jako když by mne něco štíplo či kouslo a následuje samovolný škub. Špatné polykání, špatné trávení, špatné vyprazdnovaní. Bolesti...Dobrý den Sáro. Předpokládám, že jste již na neurologii byla a nikdo Vám nedokázal pomoci až jste skončila... Více info |
Alergická reakce na braděDobrý deň. Už dlhší čas mám problémy s pleťou , teda akné. Raz horšie , raz lepšie. Naposledy sa mi v okolí úst a brady vyhodili veľké hnisavé a bolestivé vyrážky. Mala som pocit že ako som začala jesť rôzne kupivané ovocie( mango, medový melón) sa to zhoršilo. No a bradu mám takú mierne hrboľatú....Dobrý den, nejspíše se bude jednat o alergickou reakci na snězené švestky, zejména pokud již dříve na... Více info |
Opar na braděVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |