šroub v lokti - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci šroub v lokti. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí šroub v lokti. |
Bolest zápěstí k lokti, brněníDobrý den už 14 dní mě trápí bolest zápěstí,občas se mi táhne až k loktu.Nemohu se o ruku ani opřít jelikož mě ruka začne brnět.Mám práci,kde se zvedají krabice a dávají na palety.Nevim co mám dělat,jestli to není namožení a nebo nějaký zánět.Dobrý den, Vaše obtíže s největší pravděpodobností souvisí s manuální činností. Zřejmě se jedná o zánět... Více info |
Nejasný kožní nález na loktiDobrý den velmi ma trapia moje pigmentove škvrny na ruke a bojim sa ze to moze byt rakovina zasielam foto. DakujemVážený Romane, děkuji za dotaz. V tomto případě, dle přiložené fotografie, se s největší pravděpodobností... Více info |
Příčný fixační šroubPane doktore, velice děkuji za odpověď ohledně zátěže po osteosyntéze femuru, napsal jste mi, že dokud nebude odstraněn příčný fixační šroub je zátěž možná do 10%. Mám 2 šrouby nad kolenem a jeden šroub nahoře. Na první kontrole mi lékař řekl že budou odstraněny spodní 2 šrouby, na minulé kontrole mi...Ano je to tak, k dynamizaci dojde po odstranění buď horních nebo dolních šroubů, tím se jistý pohyb pro... Více info |
Šroub v nozeKrásný dobrý den,pane doktore,prosím Vás,chci se zeptat,v červnu 09,jsem byla na operaci zanártní zlomeniny 5 MTT,dali mi tam 5 cm šroub.Má otázka zní-je pro tělo lepší šroub vyndat ?Nedělá tam za pár let a vůbec do budoucna problém?Váš kolega chirurg mi nedokázal odpovědět,nebo nepochopil otázku,nevím...Dobrý den, otázka je sice jasná, ale odpověd už taková nebude - jde totiž o druh kovového mateiálu, který... Více info |
Šroub v koleniDobrý den, měla bych dotaz ohledně sportu, když mám šroub v noze. Jsem 5 měsíců po artroskopii kolene- byla mně přichycená odlomená chrupavka šroubkem. Nejpozdeji do měsíce by mně ho už měli vyndat. Ted to má úplně rozhejbané, vůbec o tom koleni nevim. Myslíte, že můžu začít sportovat? Běh, kolo, bazén......Bude záležet na nálezu v koleně, většinou se po takových výkonech a odstranění materiálu doporučuje... Více info |
Šroub v kotníkuDobrý den, je mi 14 let a 28.9.2011 jsem spadla z koně a v nemocnici mi řekli že mám zlomeninu kotníku ještě ten večer mě operovali. V kotníku mám šroub a dva drátky měla jsem 2 týdny dlahu a po těch dvou týdnech na kontrole mi ji sundali a doktor řekl že už mám mít ortesu hlavně z důvodu že mám napsanou...Velmi zálěží na typu zllomeniny a na kvalitě vazů kolem hlezna a provedené operaci a rtg postavení úlomků.... Více info |
Syndesmální šroubDobrý den, jsem 6 týdnů po osteosynteze hlezna - LCP dlaha, fixační šrouby, syndesmalni šroub. Hybnost kotníku je zcela fyziologická, postavení dle RTG taky výborné, tak mi můj traumatolog nabídl variantu, že se tento materiál nemusí nutně odstraňovat, aby do mě nemusel znovu "řezat". Upozornil mě ale,...Dobrý den, díky za důvěru, ale tohle by Vám měl vysvětlit především Váš operatér. Zlomený šroub by se... Více info |
Voda v loktiVíce info |
Bolest v loktiVíce info |
Boule na loktiVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |