stálé říhaní udětí - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci stálé říhaní udětí. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí stálé říhaní udětí. |
Bolest břicha, nadýmání a říhání při negativních nálezechDobrý den, už jsem psal dotaz jednou a ještě bych rád doplnil informace. Od října takový tlak ve středu břicha a stolice do žluta. Vyšetření krve na slinivku a další hodnoty v normě moč také. Poslán na sono břicha lehká steatoza jater, lehce vyšší echogenita pankretu (není klasická lipomatoza). Pak poslán...Dobrý den, pane Jiří, všechna vyšetření byla vesměs negativní a nevypadá to podle popisu a předchozích... Více info |
Časté říhání a nevolnostDobrý den, od ledna tohoto roku trpím skoro po každém jídle i někdy nalačno nadměrným říháním, avšak bez pálení žáhy a pocitem na zvracení, ale nikdy jsem za tu dobu nezvracela. Když se říhání objeví, přijde mi, že říhám jen čistý vzduch, který jakoby tlačí na žaludek, nikoliv ,,pachuť” jídla, které...Dobrý den Jano, Váš problém z toho co popisujete je dlouhodobého charakteru, ale jak vidím není to pravidelné... Více info |
Bulime,říhání, Nolpaza,hořkost v ústech.Dobrý den. Muž, 23 let. Již měsíc mám pocit slabého chladivého pálení na hrudi i v krku, časté říhání, bodavá bolest na hrudi a občas na břiše. Volbě prodejné léky na pálení žáhy to nevyřešily a změna jídelníčku také moc ne, šel jsem k lékaři a lékař mi ve čtvrtek předepsal lék Nolpaza, který mám brát...Dobrý den pane Lukáši. Velmi Vám děkuji za Váš dotaz. Věřím, že to pro Vás musí být nepříjemné. Dle... Více info |
Říhání a bolest břichaDobrý den, prosím Vás o radu. Už asi 3 měsíce krkám, hlavně ráno když se vzbudím na lačno. Paní doktorka mě doporučila na ultrzvuk a gastro, ale jsem objednána až na 3. a 10.12. Dnes ráno, mám divný pocit v okolí břicha. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem Hubáčková.Dobrý den Silvie, říhání může vznikat v důsledku různých onemocnění (např. zánětu žaludku, jícnu atd.),... Více info |
Říhání, hořko v krkuPane doktor, poraďte mi, prosím. Asi půl roku mám nepříjemný pocit v žaludku a hořko v krku. Na přelomu října a listopadu jsem ztratila čich - mám nález - zvápenatělý útvar 2x3 cm v čichové jamce, což způsobila stlačení čichového nervu. Od té doby mě bolí žaludek, ale sono a krev jsou naprosto v pořádku....Dobrý den Evo, příznaky, které popisujete, by mohly být v souvislosti s gastroezofageálním refluxem.... Více info |
ŘíháníVíce info |
Časté říháníVíce info |
Říhání po jídleVíce info |
ŘíháníVíce info |
říháníVíce info |
| |
Fitness Doktoři Životní styl Strava, doplńky Zdraví, věda |