Stále více lidí se chce zbavit dioptrií laserem. Operace ale není vhodná pro každého - témata, diagnózyNa této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Stále více lidí se chce zbavit dioptrií laserem. Operace ale není vhodná pro každého. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info |
Akné na břiše a červené fleky o ošetření laseremDobrý den, po akné které se mi objevilo před rokem na břiše mi zůstaly malé skvrny. při normálním stavu nešly moc vidět a jevily se spíše jako pigmentové skvrny (hnědé mapky) . Při koupeli tyto místa zčervenala a toto zbarveni vydrželo hodinu až dvě a následně znovu vybledlo (i bez použití jakéhokoliv...Dobrý den, zdravím Vás a děkuji za dotaz, nicméně moc nechápu proč, pokud se po placeném zákroku neobrátíte... Více info |
Ošetření cév děložního čípku laseremDobrý den, ve čtvrtek jsem měla pohlavní styk, dnes je pondělí a stále mě trápí lehčí krvácení (žádné další bolesti), dnes jsem byla pro jistotu na kontrole na gynekologii. Žádný závažný problém gynekolog neshledal, dělal i vnitřní ultrazvuk. Ale doporučil mi ošetření cév děložního čípku laserem,...Dobrý večer Miloslavo, děkuji za Váš dotaz, pokud jste prvně zakrvácela po styku a Váš lékař při vyšetření... Více info |
Když se mi chce močit, ale nejdu hned na wc - chvilku zadržuji moč v moč. měchýři, tak mě začne bolet v bedrechDobrý den, již pár let se u mě vyskytuje tato záležitost. Když se mi chce močit, ale nejdu hned na wc - chvilku zadržuji moč v moč. měchýři, tak mě začne bolet v bedrech a po vymočení bolest zase přestane. Nevíte, co by mohlo být příčinou? Děkuji. S pozdravem, L.HDobrý den, příčinou bolesti bude nejspíše to, že přeplněný močový měchýř může v určité poloze tlačit... Více info |
Paní doktorka mě chce uschopnit ještě před rehabilitacemiDobrý den už dva měsíce marodím s bederní páteří diagnoza Th12-L1,L1-2,3,4,a5mám napsané rehabilitace od 15.2 paní doktorka mě chce uschopnit ještě před rehabilitacemi.Omezuje mě to v pohybu bederní páteře mám změnit zaměstnání jelikož do zaměstnání dojíždím dělá mi problém jen tam dojet nevydržím...Práce neschopnost má svá pravidla. Něco již vysvětlila p.doktorka v odpovědi. Pokud máte potíže, tak... Více info |
Marginální luxace kyčelního kloubu, DMO - je vhodná operace?Dobrý večer, máme dceru s DMO dyskinetickou formou. Dcera má 5 let a ještě nechodí. Teď u ortopeda zjistili marginální luxaci kyčelního kloubu. Ortopedem byla doporučená operace a neurolog dcery je zásadně proti operaci. Němůžeme se rozhodnou, protože jsme čekali, že se oba lékaři shodnou. Jsme bezradní,...Dobrý den, pokud dcera dosud nechodí , je již motorický vývoj značně opožděný. Bohužel. Bez znalosti... Více info |
Obojek foresto a bezpečnost pro lidiDobry den, dnes jsem pořídila psovi obojek foresto nad 8 kg, jsem ve 28 tt a chtěla bych se zeptat zda je pro mě ( nebo pro miminko) obojek nějak rizikový. Pes je s námi v bytě, gaučák. Děkuji moc ha odpoveď.Dobrý den Danielo, to je otázka spíše pro veterináře. Ale podle dostupných informací obojek pro lidi... Více info |
Korekce dioptrií laseremDobrý večer. Byla jsem dnes na operaci očí (korekce dioptrií laserem Lasik) a chtělo se mi kýchnout. Podařilo se mi kýchnutí zastavit, ale zajímalo by mě, jestli si nemůžu nějak ublížit, kdybych si kýchla. Přece jen je při kýchání v očích tlak. Děkuji za odpověď.Dobrý den paní Michaelo, kýchnutí nelze úplně vždy zabránit, nemělo by se nic stát, nebojte se. Problém... Více info |
Syn jde v 2,5 letech na operaci rozstepu rtu, pediatr chce syna jeste naockovat 5-6dni pred zákrokemDobry den, syn jde v 2,5 letech na operaci rozstepu rtu. Nas pediatr chce syna jeste naockovat 5-6dni pred zákrokem. Chtěla bych se optat, zda to doporucujete. Doplňující dotaz: Omlouvám se za spatne vyjadreni. Jde o prvni hexavakcinu. Synovi je 2,5mesice. DěkujiDobrý den, kontraindikace to zcela jistě není. Snášet by to měl dobře. Nicméně ochrana týden po očkování... Více info |
Operace očí laseremDobrý den, byl jsem na operaci očí laserem (odstranění dioptrií) metodou ReLEX Smile a třetí den po operaci jsem kouřil marihuanu. Zpětně jsem se dočetl, že mohou být díky tomu problémy s hojením. Napadá mě především, jestli je možné, že díky tomu může dojít ke zhoršení vidění do budoucna? (v rámci...Dobrý den, neznám studii, která by potvrzovala, že by marihuana měla negativní účinky na hojení, ba... Více info |
Opět mi už nic není, ale chce mi nasadit 1 denní léčbu ATBDobrý den, před 4lety jsem byla na imunologiie, kde mi vyšlo vše v pořádku. I tak mám cca 3x do roka atb, což je prý normální. Letos jsem měla v lednu a únoru atb kvůli Bramhanelle. V létě se mi objevila chřipka, zrovna v době, kdy jsem byla obejdnaná ke své Mudr. pro recept atd. Udělala mi...Dobrý den, za prvé, platilo to vždy a mělo by to platit zejména v dnešní době narůstající rezistence... Více info |