starý lidí pálení až bolesti dolních končetin - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci starý lidí pálení až bolesti dolních končetin. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí starý lidí pálení až bolesti dolních končetin. |
Bolesti dolních končetin u dítěteDobrý den, syna 10let neustále trápí bolesti nohou - svalů a tlak v nohou. Je velmi sportovně založený a tedy s tím je spojená i jeho fyzická zátěž. 3x týdně trénink dvě hodiny (běžecké lyžování v zimě a suchá příprava- běh, atletika, kolo nebo inliny mimo zimní měsíce) K tomu o víkendu 1 den sportovní...Dobrý den, souhlasím se svou kolegyní, není vhodné přetežovat dětský organismus, který je ve vývoji.... Více info |
Bolesti dolních končetin a covidDobry den ,je to jiz paty den co jsem prisla o cich a chut nejprve jsem to prisuzovala ryme ale nyni mi dochazi ze bude s velkou pravdepodobnosti kvuli covidu ktery ma pomerne dost lidi momentalne v me blizkosti.kazdopadne mam zitra v planu ihned sve mudr.co me ale trapi vic je tupa bolest zadni strany...Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Uvedené obtíže mohou opravdu souviset s onemocněním covid-19. Komplikací... Více info |
Bolesti a brnění varlat, brnění dolních končetinDobrý den, již přes rok mám přetrvávající bolesti a brnění ve varlatech (cca rok, před půl rokem jsem byl na urologickém vyšetření a nic se neobjevilo.) V poslední době (cca poslední čtyři měsíce) se přidalo brnění v chodidlech (po celý den) a pocit ztuhlosti až bolesti nohou do výše kolen. Kromě...Dobrý den, pane Jane, děkuji Vám za dotaz. Pokud bylo urologické vyšetření negativní, s největší pravděpodobností... Více info |
Bolesti prstů dolních končetinDobrý den, už asi měsíc mě v noci když ležím bolí prsty u nohou. Jako kdyby se mi špatně prokrvovali. Mám v nich i takove mravenceni a poboliva to. Žádnými nemocemi jinak netrpím.Mam to jen když ležím. Děkuji za odpověďDobrý den, paní Diano, děkujeme za Váš dotaz. Projevy, které popisujete, mohou být spojené s onemocněním... Více info |
Pocit otoku a bolesti dolních končetinCo vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Dobrý den, už cca 10 dní mě trápí pocit oteklých nohou (pnutí lýtek, subjektivně lehká bolest, horší při stání a zhoršená chůze), pocit jakéhosi tlaku mám i nad a koleny a v oblasti podkolenních jamek....Dobrý den Barboro, pokud Vás pocit otoků a pnutí trápí na obou dolních končetinách, přičemž ani jedna... Více info |
Roupy u dospělých lidíVíce info |
Svrab u lidíVíce info |
Otoky dolních končetinVíce info |
Ischemická choroba dolních končetinVíce info |
Bolesti dolních končetinVíce info |